Nasze recenzje

Okazja na wentylator Dyson: Wentylator bez łopatek za jedyne 199 funtów

Currys oferuje teraz genialny wentylator oczyszczający Dyson Pure Cool w okazyjnej cenie.

Zaufany brytyjski detalista sprzedaje wentylator Dyson Pure Cool Purifying Fan za jedyne 199 funtów, co jest okazją. To oszczędność 200 funtów w stosunku do poprzedniej ceny, co czyni go zasadniczo o połowę tańszym.

Zaoszczędź 200 funtów na wentylatorze oczyszczającym Dyson Pure Cool

Currys sprzedaje wentylator Dyson Pure Cool Purifying Fan za jedyne 199 funtów, czyli za połowę ceny.

  • Currys
  • Zaoszczędź 200 funtów
  • Teraz £199

Zobacz ofertę

Dyson Pure Cool Purifying Fan to pełnowymiarowy podłogowy wentylator bezłopatkowy brytyjskiego giganta technologicznego, który omiata całe pomieszczenie czystym powietrzem. Dyson twierdzi, że jego wbudowane oczyszczacze usuwają 99,95% cząstek o wielkości zaledwie 0,1 mikrona, co czyni go idealnym dodatkiem dla alergików lub po prostu każdego, kto martwi się zanieczyszczeniem powietrza w swojej okolicy.

W zestawie znajduje się kompaktowy, zakrzywiony pilot zdalnego sterowania, który jest namagnesowany, dzięki czemu można go przechowywać na samym wentylatorze.

Przez lata sprawdziliśmy wiele produktów wentylatorów Dyson i zawsze uważaliśmy je za najwyższej jakości. Na przykład, oceniliśmy Dyson Pure Cool Tower (który ma wiele podobieństw do Tower) bardzo wysoko w naszej oryginalnej recenzji, przyznając mu 4,5 gwiazdki na 5 i określając go jako „świetny, wszechstronny”.

Nasz recenzent szczególnie docenił jego cichą, zautomatyzowaną pracę i podobnie płynny wydatek powietrza. Jego wysokie, ale smukłe wymiary (bardzo podobne do Tower) oznaczają, że może zmieścić się w prawie każdym wolnym rogu nawet mniejszych pomieszczeń.

Wentylatorom Dyson Pure Humidify+Cool i Dyson Pure Cool Me przyznaliśmy również te same 4,5 gwiazdki, więc jest to konsekwentnie realizowana gama wentylatorów. Możesz bez obaw wybrać tę najnowszą ofertę wentylatorów Dyson.

Może ci się również spodobać

Read More