Nasze recenzje

Otrzymaj darmową parę Galaxy Buds 2 z uniwersalną serią Samsung Galaxy A

(Sponsorowane) W świecie smartfonów z systemem Android, Samsung zawsze prowadził szarżę z nowymi i ekscytującymi technologiami, które zmieniają definicję tego, co smartfon może zrobić i jak interakcja z urządzeniem na co dzień. Po latach przełomowych technologii, Samsung zrobił to po raz kolejny ze swoimi nowymi smartfonami z serii A, zaprojektowanymi, aby przynieść wysokiej klasy specyfikacje dla wielu użytkowników.

Seria A składa się z czterech niesamowitych telefonów: zrównoważony Galaxy A34 5G, premium Galaxy A54 5G, i oszczędny (ale nadal potężny) Galaxy A14 i Galaxy A14 5G. Ponieważ nie każdy używa swojego telefonu w ten sam sposób, telefony te zostały zaprojektowane z myślą o różnych przypadkach użycia, ale wszystkie nadal korzystają z najnowocześniejszych technologii Samsunga.

Wszystkie cztery telefony są dostępne w Carphone Warehouse już teraz, ale aby osłodzić ofertę jeszcze bardziej, każdy kto odbierze telefon Galaxy A34 lub Galaxy A54 może również otrzymać bezpłatną parę Samsung Galaxy Buds 2.

Oferta jest tylko wokół do 25 kwietnia, więc jeśli chcesz uaktualnić z starego telefonu i machnąć premium parę wkładek przeciwhałasowych z wysokiej jakości dźwięku do bagażnika, to teraz jest czas, aby kupić. Jeśli jesteś trochę niepewny, co do tego, który słuchawka z serii Galaxy A jest właśnie dla Ciebie, to pozwól nam wyjaśnić, co sprawia, że każdy telefon wyróżnia się.

Począwszy od Samsung Galaxy A34, ten telefon rozumie dokładnie to, co większość ludzi chce od smartfona: wielka prędkość, która utrzymuje się podczas intensywnych zadań, gładki ekran do przewijania mediów społecznych i co ważne, duży akumulator, który może dostać się do końca dnia bez obaw.

Galaxy A34 wznosi się na wyżyny wszystkich trzech frontów, zwłaszcza dzięki dużemu 6,6-calowemu ekranowi FHD+, który doskonale nadaje się do oglądania ulubionych filmów i programów telewizyjnych w podróży, podczas gdy częstotliwość odświeżania 120 Hz sprawia, że proces poruszania się po kanale mediów społecznościowych jest gładki jak masło.

Jeśli planujesz strumieniowe przesyłanie niektórych treści, to nie musisz się martwić, że pod koniec dnia staniesz w obliczu rozładowanej baterii, dzięki ogromnemu ogniwu 5000mAh umieszczonemu wewnątrz Galaxy A34. Kiedy koniecznie musisz podzielić się ze znajomymi zdjęciem swojej nowej ulubionej kawiarni, potrójna matryca aparatu A34 ma cię tam również, więc jesteś gotowy do zmierzenia się z wieloma scenami.

Przez prawie każdy metryki, Galaxy A34 jest idealnym telefonem dla większości ludzi, ale jeśli polegać na telefonie na trochę więcej niż przeciętna osoba to Galaxy A54 będzie lepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

System aparatu następnego poziomu posiada główny czujnik 50MP, który może wydobyć tony szczegółów z prawie każdego scenariusza – idealny, jeśli musisz podzielić się czymś ze swoimi zwolennikami. Szczegółowość ta jest również kontynuowana po przejściu do przedniej kamery selfie o rozdzielczości 32MP, więc zawsze będziesz wyglądać najlepiej, bez względu na wszystko.

Jeśli nie jesteś zbyt fussed o posiadanie najnowszych specyfikacji, ale po prostu wolą mieć telefon, który działa dobrze podczas codziennego użytkowania, a jednocześnie daje dostęp do szerokiej gamy Samsung-ekskluzywne aplikacje, a następnie Galaxy A14 jest fantastyczną alternatywą. Jeśli masz niezawodne połączenie 5G w swojej okolicy, to można również zdecydować się na Galaxy A14 5G, aby skorzystać z tych szybszych prędkości sieci.

Dla wszystkich budżetów i przypadków użycia, Samsung Galaxy A Series ma cię pokryte. Jeśli chcesz uaktualnić do Galaxy A34 lub Galaxy A54, a następnie upewnij się, że udać się do Carphone Warehouse byćprzed 25 kwietnia, aby otrzymać darmową parę Samsung Galaxy Buds 2 przy zakupie.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej