DIY

Pajączki z zakrętki od masła orzechowego

Peanut Butter Cup Pająki są słodkie i łatwe Halloween pomysł rzemiosła, które będzie umieścić uśmiech na twarzy każdego! Są one idealnym smakołykiem dla małych ghuli lub goblinów! Te upiorne pająki są łatwe do wykonania i oh tak zabawne, aby podzielić się z przyjaciółmi w tym październiku.

Pająki z masła orzechowego

Pająki z kubków masła orzechowego to zabawny, domowy przysmak na Halloween. Urocze pająki z kubeczków z masłem orzechowym siedzą na miękkich nóżkach z rurki. Są tak łatwe do zrobienia! Idealne na imprezę z okazji Halloween!

Te urocze małe pająki zdobędą serca na Halloween. Wszyscy kochają słodycze na Halloween, a te są takim upiornym przysmakiem do podawania!

Zaopatrzenie

  • Mini Reese’s Peanut Butter Cups (kupiłam różne opakowania)

  • Pipe Cleaners

  • Nożyczki

  • Gorący klej

Wskazówki

Potnij każdy środek do czyszczenia rur na cztery równe kawałki. Można to zrobić bardzo łatwo, składając rurkę na pół, a następnie ją przecinając. Powtórz ten sam proces z dwoma mniejszymi kawałkami. W ten sposób uzyskasz cztery bardzo podobnej wielkości kawałki czyścika.

Następnie ułóż cztery kawałki czyścika obok siebie. W środku skręć dwa razy rurki do czyszczenia. To łączy cztery kawałki w centrum idealnie tworząc 8 małych nóg pająka.

Na koniec umieść niewielką ilość gorącego kleju na środku nóg, jak na zdjęciu. Nie martw się, ten klej nie zniszczy czekolady wewnątrz opakowania! Dodatkowo, dzięki temu cukierki będą łatwo dostępne.

Gdy klej wyschnie (zwykle w ciągu 1-2 minut), zegnij nogi pająków tak, aby wyglądały jak stojące. W tym momencie każdy pająk naprawdę nabiera charakteru! Możesz sprawić, że będą wyglądały jakby chodziły lub po prostu stały.

Umieść pająki z Peanut Butter Cup w misce lub ustaw je w rzędzie, aby wyglądały jakby maszerowały razem jak małe mrówki. Jedną z dodatkowych rzeczy, które możesz zrobić jest dodanie googly eyes do swoich pająków. To byłoby takie słodkie! Są one również urocze jako część torby z prezentami.

Moja córka lubi wkładać je do małych torebek celofanowych i wręczać torebki z pająkami znajomym. Wszystkiego najlepszego z okazji Halloween!

Pająki z kubków masła orzechowego

Te upiorne pająki są łatwe do zrobienia i tak zabawne, że można się nimi podzielić z przyjaciółmi w październiku.

  • Potnij każdy środek do czyszczenia rur na cztery równe kawałki. Można to zrobić bardzo łatwo składając rurkę na pół, a następnie ją przecinając. Powtórz ten sam proces z dwoma mniejszymi kawałkami.

  • Ułóż cztery rurki obok siebie. W środku skręć dwa razy rurki, aby stworzyć 8 małych „nóg”.

  • Umieść niewielką ilość gorącego kleju na środku nóg i mini masło orzechowe na gorącym kleju. Pozostaw do wyschnięcia.

  • Zegnij nogi pająka tak, aby pająki wyglądały jak stojące

Może ci się również spodobać

Read More