Nasze recenzje

Pixel 6a powraca do naprawdę niskiej ceny, której nie można przegapić

Jeśli szukałeś fantastycznego nowego telefonu, znaleźliśmy idealną ofertę. Google Pixel 6a spadł do zaledwie 283,50 funtów na Amazon.

To 115,50 funtów oszczędności na i tak już bardzo przystępnym cenowo telefonie Google, obniżając go z 399 funtów RRP do naprawdę kuszącej ceny 283,50 funtów.

Chociaż nie jest to najniższy poziom, do jakiego spadł ten telefon, jest to jedna z najlepszych ofert, jakie widzieliśmy poza dużymi dniami zakupów, takimi jak Czarny piątek.

Jak zawsze w przypadku spadków cen na Amazon, nie ma ustalonego czasu trwania tej oferty i istnieje duża szansa, że może ona szybko podskoczyć. Radzimy działać szybko lub przygotować się na rozczarowanie.

Pixel 6a powrócił do brudnej taniej ceny, której nie można przegapić

To 115,50 funtów oszczędności na i tak już bardzo przystępnym cenowo telefonie Google, obniżając go z 399 funtów RRP do naprawdę kuszącej ceny 283,50 funtów.

Pixel 6a to najnowszy budżetowy telefon Google, który został wprowadzony na rynek w połowie 2022 roku, ale nadal jest świetnym urządzeniem, które możemy z łatwością polecić w tej cenie.

W tej cenie trudno będzie znaleźć lepszy telefon z Androidem. Zawiera ten sam chipset Tensor, co droższe Pixel 6 i 6 Pro, wraz z fantastycznym aparatem, który robi świetne zdjęcia i nagrywa filmy. Dodaj do tego długą żywotność baterii, płynne i niezawodne oprogramowanie, które jest często aktualizowane oraz mnóstwo sprytnych integracji Asystenta Google, a otrzymasz bardzo kompletny telefon.

W naszej recenzji mocno chwaliliśmy Pixel 6a, mówiąc: „Pixel 6a to mały, potężny telefon z Androidem, który jest bardziej przyjazny dla portfela obok innych urządzeń Google. Nie jest tak rewolucyjny jak inne telefony z serii A, które widzieliśmy, ale nadal jest to świetny telefon dla tych, którzy wolą świetne oprogramowanie niż duże arkusze specyfikacji”.

Jeśli szukasz innego telefonu Pixel, nasze zestawienie najlepszych ofert Pixel z marca powinno zawierać to, czego szukasz, a my aktualizujemy je co miesiąc, aby uzyskać wszystkie najlepsze nowe oferty.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej