DIY

Plastic Spoon Critters

Plastikowe zwierzątka z łyżeczek to najsłodsze małe rękodzieło, którego nigdy nie wiedziałeś, że potrzebujesz! Stwórz biedronkę z plastikowych łyżeczek lub uroczą pszczółkę z łyżeczek! Wszystko czego potrzebujesz to odrobina farby i kilka innych prostych materiałów, aby te zwierzątka ożyły.

Plastikowe zwierzątka z łyżeczek

Te urocze małe stworki można trzymać w dłoni lub umieścić w pobliżu kwiatów i roślin jako dekoracje. Ich puszyste główki są po prostu urocze! Możesz zrobić dowolnego robaka ze skrzydełkami i użyć dowolnych kolorów.

Materiały:

  1. Przezroczyste plastikowe łyżeczki
  2. Farba akrylowa
  3. Pędzle do farb
  4. Klej na gorąco
  5. Czarne pompony

Instrukcje:

Zacznij od odłamania uchwytów od plastikowych łyżek. Wyrzuć uchwyty. Będziesz potrzebować 3 łyżek na jednego stworka.

Następnie pomaluj ciała i skrzydła zwierzątek. Biedronki mają czarne ciała i czerwone skrzydła w kropki. Pszczoły mają ciała w czarno-żółte paski i przezroczyste skrzydła.

Gdy farba całkowicie wyschnie, sklej skrzydełka na gorąco. Następnie przyklej zestaw skrzydeł do ciała stworzenia.

Na koniec przymocuj puszystą głowę z pomponem! W tej części również możesz wykazać się kreatywnością. Pompony są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Baw się dobrze i spraw, by stworki były wyjątkowe!

Wyglądają jak małe ozdoby na moich roślinach doniczkowych. Jakie inne skrzydlate stworzenia mógłbyś stworzyć? Motyle byłyby świetną zabawą do malowania! Pomyśl tylko o wszystkich kolorach, których możesz użyć do ich stworzenia!

Więcej rękodzieł ze zwierzątkami

Plastikowe zwierzątka z łyżeczek

  • Zacznij od odłamania uchwytów od plastikowych łyżek. Wyrzuć uchwyty.

  • Pomaluj ciała i skrzydła stworzeń. Biedronki mają czarne ciała i czerwone skrzydła w kropki. Pszczoły mają ciała w czarno-żółte paski i przezroczyste skrzydła.

  • Po całkowitym wyschnięciu farby przyklej skrzydełka na gorąco.

  • Przyklej zestaw skrzydeł na gorąco do ciała stworzenia.

  • Przyklej puszystą głowę z pomponem

Może ci się również spodobać

Read More