Nasze recenzje

Podnieś poziom swojej konfiguracji do gier dzięki tej niewiarygodnej zniżce JBL Quantum 350.

(Sponsorowane) Pomiędzy konsolami nowej generacji, najnowszymi kartami graficznymi i telewizorami o wysokiej częstotliwości odświeżania, zbudowanie idealnego zestawu do gier może skończyć się kosztem małej fortuny, i to jeszcze przed uwzględnieniem pożądanej technologii wytwarzania wysokiej jakości dźwięku.

Od głośników z dźwiękiem przestrzennym po soundbary all-in-one, może być trudno wiedzieć, który wybór jest odpowiedni, aby wydobyć najlepszy możliwy dźwięk z ulubionych gier. Na szczęście, JBL Quantum 350 bezprzewodowy zestaw słuchawkowy pakuje wszystko, co może być potrzebne i przez ograniczony czas tylko, można je kupić w najniższej cenie jeszcze z Currys.

Być może zastanawiasz się jednak, w obliczu wszystkich opcji tam, dlaczego JBL Quantum 350 są najlepszym wyborem, aby przejść do teraz? To proste, Quantum 350 są naszpikowane najnowszymi funkcjami, dzięki czemu niezależnie od tego, na jakiej konsoli grasz, możesz cieszyć się wysokiej klasy dźwiękiem bez względu na wszystko.

Zacznijmy od kompatybilności – słuchawki JBL Quantum 350 są kompatybilne z PS5, PS4, Nintendo Switch (po zadokowaniu) oraz wszelkimi laptopami i komputerami do gier, które mają wolny port USB, więc nie musisz kupować osobnej pary słuchawek, jeśli chcesz podnieść poziom akcji na innym systemie.

Bezprzewodowe parowanie ze wszystkimi zgodnymi urządzeniami* korzysta również z bezstratnego połączenia 2,4 GHz, które zapobiega wszelkim przerwom podczas grania, a także wszelkim niepotrzebnym opóźnieniom, dzięki czemu dźwięk będzie zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się na ekranie, dając Ci przewagę nad konkurencją, aby pozostać w tym momencie.

A skoro o tym mowa, Quantum 350 może sprostać nawet najbardziej wymagającym sesjom gry dzięki baterii o żywotności do 22 godzin. Jeśli więc chcesz poświęcić czas na odnalezienie wszystkich sekretnych zaklęć w Hogwarts Legacy, a nawet na szybkie przejście kampanii remake’u Resident Evil 4, słuchawki JBL Quantum 350 będą Ci towarzyszyć na każdym kroku. Jeśli zapomniałeś naładować słuchawki po wczorajszej sesji, to szybkie, pięciominutowe doładowanie może dać Ci nawet godzinę czasu gry.

Dołączony do zestawu mikrofon na wysięgniku może skupić się na Twoim głosie, zapewniając, że Twoi koledzy z drużyny będą Cię wyraźnie słyszeć, nawet jeśli w tle panuje hałas. Jeśli jednak latasz samotnie i nie masz potrzeby korzystania z mikrofonu, można go błyskawicznie odłączyć.

Wszystkie te cechy pozwalają JBL Quantum 350 wyróżnić się, ale jak w przypadku każdej pary słuchawek, najważniejszym aspektem zawsze będzie jakość dźwięku i tu również nie ma kompromisu. Niezależnie od tego, czy chodzi o słabe kroki wrogów w oddali, czy o szum kul, które przelatują tuż obok ciebie, Quantum 350 mogą ożywić akcję na ekranie z dużą ilością szczegółów dzięki wbudowanej sygnaturze JBL QuantumSOUND, przenosząc twoje sesje gier na zupełnie nowy poziom immersji.

Dzięki bogatym i potężnym 40-milimetrowym przetwornikom słuchawki JBL Quantum 350 są idealne dla każdego gracza, ale tylko w ograniczonym czasie możesz je kupić z rabatem w wysokości 15 funtów w Currys, co oznacza, że kosztują tylko 59,99 funtów.

Dla wszystkich funkcji pakowane w Quantum 350, będziesz ciężko naciskać, aby znaleźć parę słuchawek do gier, które mogą konkurować w tej samej cenie, więc nie przegap tej niesamowitej oferty, gdy jest jeszcze dostępny.

*W przypadku korzystania z konsoli Xbox wymagane jest połączenie przewodowe.

Może ci się również spodobać

Read More