Nasze recenzje

Potrzebujesz telewizora do sypialni? Ten zestaw Echo Show 15 to strzał w dziesiątkę

Amazon nie brakuje ofert w trwającej wiosennej wyprzedaży Deal Days, ale zauważyliśmy jedną, która doskonale sprawdza się jako budżetowy telewizor do sypialni.

Echo Show 15, który może natywnie obsługiwać Fire TV, można teraz odebrać za pomocą pilota Fire TV za jedyne 229,99 GBP (wcześniej 279,99 GBP). To imponująco tani pakiet dla każdego, kto chce streamować trochę telewizji w zaciszu własnego łóżka i znacznie tańsza alternatywa niż kupowanie odpowiedniego telewizora.

Co prawda jedyną poważną wadą Echo Show 15 jest to, że jego 15,6-calowy wyświetlacz jest prawdopodobnie odrobinę mały z daleka, ale jeśli masz stół lub komodę na końcu łóżka, będziesz w stanie złapać całą akcję.

Echo Show 15 z pilotem Fire TV

Amazon upuścił okazyjny pakiet rozrywkowy na wiosenną wyprzedaż Deal Days, pozwalając ci zdobyć Echo Show 15 i Fire TV Remote za znacznie obniżoną cenę.

  • Amazon
  • Było £279.99
  • Teraz 229,99 funtów

Zobacz ofertę

Jednak dzięki dostępowi do Fire TV będziesz mógł od razu zanurzyć się w najnowszych programach i filmach takich jak Netflix, Disney Plus i oczywiście Prime Video. Interfejs użytkownika Amazon Fire TV jest również całkiem niezły, pozwalając ci wrócić do miejsca, w którym skończyłeś, a także sugerując nowe fragmenty treści, które mogą ci się spodobać.

Podczas gdy Echo Show 15 świetnie nadaje się do przesyłania strumieniowego, ma również o wiele więcej funkcji poza tym. Ponieważ jest to urządzenie Echo, ma włączoną pomoc głosową Alexa, więc niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać odpowiedź na pytanie, wyłączyć światło w sypialni, czy ustawić budzik, możesz to zrobić za pomocą głosu.

Kiedy nie wyświetla ulubionej usługi przesyłania strumieniowego, Echo Show 15 może być również używany jako swego rodzaju centrum domowe, pokazując nadchodzące spotkania i terminy z kalendarza, a także cyfrowe notatki samoprzylepne, które możesz chcieć zostawić dla członka rodziny.

Warto również wspomnieć, że sam Echo Show 15 jest dość stylowym urządzeniem, z wyglądem zewnętrznym przypominającym ramkę na zdjęcia, dzięki czemu będzie dobrze pasował do istniejącego wystroju.

Jest wiele rzeczy, które można polubić w Echo Show 15, ponieważ jest to z łatwością jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, jakie Amazon kiedykolwiek wypuścił, a przy tej obniżonej cenie jest to kradzież.

Najlepsze oferty Amazon Spring Deal Days:

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej