Nasze recenzje

Samsung Galaxy S23 dostaje dużą aktualizację aparatu

Samsung wydał dużą aktualizację do swojej linii Galaxy S23, która ma na celu naprawę i poprawę wielu problemów z aparatem.

Samsung Galaxy S23, Galaxy S23 Plus, i Galaxy S23 Ultra są świetne telefony jeden i wszystkie, z genialnie zrównoważone systemy aparatów. Niektórzy użytkownicy zauważyli szereg problemów z doświadczeniem aparatu, jednak z przetwarzania i autofokus dziwactwa często cytowane, jak również kilka skarg wideo.

Samsung obiecał znaczącą aktualizację aparatu do końca marca, aby naprawić te problemy, a teraz wydaje się być toczenia. Z istotnym 920MB-ish rozmiar pobierania, to trochę z whopper.

Na szczęście, moderator ponad na stronie społeczności koreańskiej Samsung języka (przez SamMobile) opublikował pełną objaśnienia, co to obfite aktualizacji pociąga za sobą.

Samsung najwyraźniej zmienił sposób, że autofokus działa, tak, że można strzelać od razu, nawet jeśli aparat nie jest przekonany, że masz odpowiednią blokadę. Ten priorytet prędkości może być wyłączony w menu ustawień, jeśli jesteś szczęśliwy, aby nadal cedować kontrolę na system AF Samsunga.

W przypadku zdjęć nieba przy słabym oświetleniu powinno być również mniej pasów.

Nagrywanie filmów przy słabym oświetleniu za pomocą ultraszerokiego aparatu z trybem Super Steady również zostało poprawione, z poprawioną klarownością i zmniejszonym migotaniem. W takich scenariuszach pojawi się też alert, gdy do ujęcia przydałoby się więcej światła. Samsung poprawił także stabilizację podczas kręcenia filmów FHD 60fps

Wraz z aktualizacją zyskamy również możliwość usuwania zdjęć z galerii od razu, zamiast czekać na ich przetworzenie.

Przedstawiciel Samsunga prowadzi przez te, wraz z garścią konkretnych poprawek błędów, w poście. Będziesz potrzebował swojego tłumaczenia maszynowego w gotowości, aby przesiać przez to wszystko.

Wydaje się, że ta aktualizacja jest tylko toczenia się do modeli Galaxy S23 w Korei Południowej w chwili obecnej, ale mamy nadzieję, że nie powinno być zbyt długo czekać na wszystkich regionach, aby uzyskać korzyści – zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ta aktualizacja zawiera również kwiecień poprawki bezpieczeństwa.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej