DIY

Sosnowy spray na muchy DIY

Czy masz pesky muchy wszędzie ostatnio? To jest ten czas w roku i muchy mogą być bardziej denerwujące niż kiedykolwiek. Dzisiaj nauczę Cię jak zrobić Pine-Sol Fly Spray, aby pomóc utrzymać te muchy z dala! Szanse są, prawdopodobnie masz już wszystko, czego będziesz potrzebować do przepisu na Pine-Sol Fly Spray. Zaczynajmy!

Zabawnie jest używać zwykłych domowych środków czystości w niecodzienny sposób. Czy wiesz, że muchy nie mogą znieść Pine-Sol?

Ja jest WAŻNY zauważać że, właśnie jak jakaś inny czyści, chemikalia, i zarazy opryski, ty no musi używać ten sosnowego aerosolu wokoło dzieci, zwierzęta domowe, na skórze, lub jedzenie. Traktuje to jak ty jakaś inny chemikalia w twój domu.

To powiedziawszy, ten spray działa szczególnie dobrze na zewnątrz i na meblach zewnętrznych. Można go również stosować wewnątrz pomieszczeń. Oto wskazówka: zabierz go ze sobą na kemping! Muchy są niemożliwe do uniknięcia, gdy jesteś na kempingu, więc upewnij się, że mieszasz trochę tego i rzucić go do swojego sprzętu kempingowego przed wyjazdem.

Jak zrobić spray na muchy Pine-Sol?

Będziesz potrzebował następujących składników:

  • Oryginalny zapach Pine-Sol (żółty rodzaj)

  • Woda

  • Butelka z rozpylaczem

Kliknij na poniższy obrazek, aby wydrukować darmową etykietę na butelkę ze sprayem, którą dla Ciebie przygotowałam:) Przymocuj etykietę używając taśmy dwustronnej z tyłu papieru lub przezroczystej taśmy wysyłkowej nad nią. Przezroczysta taśma wysyłkowa jest najlepsza, ponieważ zapobiegnie zamoczeniu etykiety.

Ja osobiście uwielbiam zapach oryginalnego zapachu Pine-Sol. Pachnie dla mnie tak świeżo i czysto. Na szczęście muchy nie lubią tego zapachu (komary też nie), co sprawia, że jest to świetne rozwiązanie DIY na pozbycie się tych robali.

Sprawdź, ile płynu pomieści Twoja butelka z rozpylaczem. Następnie stwórz mieszankę 50/50 łącząc 1 część oryginalnego zapachu Pine-Sol z 1 wodą.

TO JEST TO!

Użyj go do wytarcia lad, stołów na zewnątrz, mebli, stołów itp. Muchy przestaną się kręcić w pobliżu! Będziesz również chciał wytrzeć nadmiar pozostawiony za sobą. Powtórz użycie sprayu w razie potrzeby.

Check out THIS TIP for another great way of using Pine-Sol (any scent!)

Sosna Sol Spray na muchy

2 składnikowy Pine Sol Fly Spray pozbywa się much i sprawia, że nie wracają! Świetny również na kemping. Uwielbiam sposób, w jaki pachnie:)

  • Określ ile płynu może pomieścić Twoja butelka z rozpylaczem.

  • Utwórz mieszankę 50/50 łącząc 1 część oryginalnego zapachu Pine Sole z 1 wodą.

  • Użyj go do wycierania lad, stołów na zewnątrz, mebli, stołów itp. Muchy przestaną się kręcić w pobliżu! Będziesz także chciał zetrzeć nadmiar pozostawiony za sobą i. Powtórz użycie sprayu w razie potrzeby

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej