DIY

Sosnowy spray na muchy DIY

Czy masz pesky muchy wszędzie ostatnio? To jest ten czas w roku i muchy mogą być bardziej denerwujące niż kiedykolwiek. Dzisiaj nauczę Cię jak zrobić Pine-Sol Fly Spray, aby pomóc utrzymać te muchy z dala! Szanse są, prawdopodobnie masz już wszystko, czego będziesz potrzebować do przepisu na Pine-Sol Fly Spray. Zaczynajmy!

Zabawnie jest używać zwykłych domowych środków czystości w niecodzienny sposób. Czy wiesz, że muchy nie mogą znieść Pine-Sol?

Ja jest WAŻNY zauważać że, właśnie jak jakaś inny czyści, chemikalia, i zarazy opryski, ty no musi używać ten sosnowego aerosolu wokoło dzieci, zwierzęta domowe, na skórze, lub jedzenie. Traktuje to jak ty jakaś inny chemikalia w twój domu.

To powiedziawszy, ten spray działa szczególnie dobrze na zewnątrz i na meblach zewnętrznych. Można go również stosować wewnątrz pomieszczeń. Oto wskazówka: zabierz go ze sobą na kemping! Muchy są niemożliwe do uniknięcia, gdy jesteś na kempingu, więc upewnij się, że mieszasz trochę tego i rzucić go do swojego sprzętu kempingowego przed wyjazdem.

Jak zrobić spray na muchy Pine-Sol?

Będziesz potrzebował następujących składników:

  • Oryginalny zapach Pine-Sol (żółty rodzaj)

  • Woda

  • Butelka z rozpylaczem

Kliknij na poniższy obrazek, aby wydrukować darmową etykietę na butelkę ze sprayem, którą dla Ciebie przygotowałam:) Przymocuj etykietę używając taśmy dwustronnej z tyłu papieru lub przezroczystej taśmy wysyłkowej nad nią. Przezroczysta taśma wysyłkowa jest najlepsza, ponieważ zapobiegnie zamoczeniu etykiety.

Ja osobiście uwielbiam zapach oryginalnego zapachu Pine-Sol. Pachnie dla mnie tak świeżo i czysto. Na szczęście muchy nie lubią tego zapachu (komary też nie), co sprawia, że jest to świetne rozwiązanie DIY na pozbycie się tych robali.

Sprawdź, ile płynu pomieści Twoja butelka z rozpylaczem. Następnie stwórz mieszankę 50/50 łącząc 1 część oryginalnego zapachu Pine-Sol z 1 wodą.

TO JEST TO!

Użyj go do wytarcia lad, stołów na zewnątrz, mebli, stołów itp. Muchy przestaną się kręcić w pobliżu! Będziesz również chciał wytrzeć nadmiar pozostawiony za sobą. Powtórz użycie sprayu w razie potrzeby.

Check out THIS TIP for another great way of using Pine-Sol (any scent!)

Sosna Sol Spray na muchy

2 składnikowy Pine Sol Fly Spray pozbywa się much i sprawia, że nie wracają! Świetny również na kemping. Uwielbiam sposób, w jaki pachnie:)

  • Określ ile płynu może pomieścić Twoja butelka z rozpylaczem.

  • Utwórz mieszankę 50/50 łącząc 1 część oryginalnego zapachu Pine Sole z 1 wodą.

  • Użyj go do wycierania lad, stołów na zewnątrz, mebli, stołów itp. Muchy przestaną się kręcić w pobliżu! Będziesz także chciał zetrzeć nadmiar pozostawiony za sobą i. Powtórz użycie sprayu w razie potrzeby

Może ci się również spodobać

Read More