Wnętrze

Sztuka ścienna do druku

Ta drukowana sztuka ścienna to doskonały, niedrogi, zabawny sposób na stworzenie jakiegoś wystroju domu! Pobierz oba nasze projekty i dowiedz się, jak powiesiliśmy je bez uszkodzenia naszych ścian.

Wiesz, kiedy wprowadzasz się do nowego miejsca i masz problem ze znalezieniem idealnej rzeczy do dekoracji pewnej ściany, więc ostatecznie po prostu rezygnujesz z walki i ściana pozostaje pusta przez lata?

Tak, to. Mieliśmy te dwa smutne miejsca w naszej głównej sypialni, odkąd się wprowadziliśmy, i nie mogliśmy dla życia nas wymyślić, co tam umieścić!

Nie mogłam znaleźć odpowiedniego zdjęcia lub sztuki, a ja jestem notorycznie kapryśna, jeśli chodzi o dekorowanie, więc nie chciałam po prostu iść dziurawić naszych ścian, aby powiesić sztukę, która tylko w połowie mi się podobała.

Więc w końcu wymyśliłam rozwiązanie – zrobić własną sztukę!

Zanim zaczniesz, sprawdź nasze drukowalne grafiki z wakacji i drukowalne grafiki z inspiracjami dla Twojego biura! A żeby uzyskać bardziej trwały kolorowy pop, sprawdź to.

JAK POWIESIĆ SZTUKĘ ŚCIENNĄ BEZ USZKADZANIA ŚCIAN

Jeśli mieszkasz w domu takim jak nasz, z dużą ilością starszych ścian wykonanych z gipsu lub cementu, wiesz, że może to być trudne do powieszenia sztuki na kaprys.

Jeśli nie chcesz dziurawić ścian, lub po prostu dla łatwego i szybkiego wieszania, mam dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Command Picture Hanging Strips były moim go-to na zawsze. Możesz powiesić swoją sztukę w mniej niż minutę i są one niesamowicie łatwe w instalacji.

Paski są bardzo wytrzymałe, więc możesz powiesić dość ciężką sztukę i pozostanie ona na miejscu przez lata. (Dosłownie, mam kilka dzieł sztuki zawieszonych za pomocą pasków Command, które są w górze od ponad 5 lat w tym momencie).

Co najlepsze, nie pozostawiają one żadnych dziur ani pozostałości, więc uratujesz swoje ściany przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami.

Materiały do drukowania Wall Art

Nie potrzebujesz wiele, aby to się stało! Wszystkie materiały, których będziesz potrzebować są połączone poniżej. Możesz wydrukować i powiesić swoją sztukę ścienną w mniej niż godzinę.

Materiały

Jak korzystać z naszych plików z nadrukami na ścianę?

Czas wykonania: 30 minut

Zanim pobierzesz, zwróć uwagę na rozmiary każdego plakatu i upewnij się, że wybierasz ten, który jest dla Ciebie odpowiedni! (Chociaż ja uważam, że oba to świetny pomysł!)

 1. Pobierz jeden lub oba nasze plakaty do druku poniżej. Zabierz plik do lokalnej drukarni i poproś o stworzenie kolorowych wydruków. Ja wydrukowałam swoje w Staples, ale każda drukarnia powinna być w stanie zrobić to samo.
 2. Włóż wydrukowane plakaty do swoich ramek.
 3. Zgodnie z opisem na opakowaniu Command, oczyść powierzchnie, na których chcesz przykleić paski do wieszania obrazów.
 4. Rozdziel paski.
 5. Dociśnij paski do siebie.
 6. Usuń zieloną warstwę z jednej strony paska i przyłóż ją do tylnej części ramy.
 7. Usuń zieloną warstwę z drugiej strony paska i mocno przyciśnij do ściany, trzymając zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Pobierz obrazek ścienny Always Weekend

Kliknij poniżej, aby pobrać drukowany obraz ścienny „Always Weekend” 16×20″.

Download Everything is Awesome Wall art

Kliknij poniżej, aby pobrać obrazek do druku Always Weekend 18×24″.

Usuwanie pasków do wieszania obrazów

Jeśli z jakiegoś powodu musisz usunąć swoje paski do wieszania, aby zmienić położenie swojej drukowanej grafiki ściennej, nie ma problemu! To bardzo proste.

Wystarczy pociągnąć za zakładkę paska poleceń, trzymając go w pozycji pionowej.se do ściany podczas ciągnięcia (w przeciwieństwie do ciągnięcia pod kątem 90 stopni do ściany). Pasek będzie powoli odrywał się od ściany i pozostawi za sobą czystą, pustą przestrzeń.

Użyj innego paska z tym samym hakiem, jeśli planujesz powiesić sztukę ścienną w nowym miejscu.

Hej, uwielbiam je! To właśnie świeży kolor, którego chciałam dla ścian w głównej sypialni, z kilkoma sentencjami, które absolutnie kochamy i staramy się nimi żyć (tak, naprawdę wierzę, że wszystko jest, w rzeczywistości, niesamowite).

A mój kochany mąż uwielbia fakt, że nasze ściany są bezpieczne i solidne, bez dodatkowych dziur dzięki paskom do wieszania, ponieważ niezmiennie za około 6 miesięcy zdecyduję, że nadszedł czas, aby zmienić układ wszystkich dzieł sztuki.

Idealne rozwiązanie na mój totalny brak dekoratorskiej stanowczości! Więc muszę wiedzieć – który z nich byś powiesiła i gdzie? xoxo

Instrukcje

  1. Pobierz jeden lub oba nasze plakaty do druku, wypełniając poniższe pola. Zabierz plik do lokalnej drukarni i zleć im stworzenie kolorowych wydruków. Umieść wydrukowane plakaty w swoich ramkach.
  2. Zgodnie z opisem na opakowaniu Command, oczyść powierzchnie, na których chcesz przykleić paski do wieszania obrazów.
  3. Rozdziel paski.
  4. Dociśnij paski do siebie.
  5. Usuń zieloną warstwę z jednej strony paska i przyłóż ją do tylnej części ramy.
  6. Usuń zieloną warstwę z drugiej strony paska i mocno przyciśnij do ściany, trzymając zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

  Uwagi

  Jeśli z jakiegoś powodu musisz usunąć swoje paski do wieszania, aby zmienić położenie swojej drukowanej sztuki ściennej, nie ma problemu! To bardzo proste.

  Wystarczy pociągnąć za zakładkę paska poleceń, trzymając go blisko ściany (w przeciwieństwie do ciągnięcia pod kątem 90 stopni do ściany). Pasek będzie powoli odrywał się od ściany i pozostawi za sobą czystą, pustą przestrzeń.

  Użyj innego paska z tym samym haczykiem, jeśli planujesz powiesić sztukę ścienną w nowym miejscu.

  Ten post był pierwotnie sponsorowany przez 3M. Ten post zawiera również linki partnerskie dla Twojej wygody. Oznacza to, że otrzymam niewielką prowizję, jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem jednego z tych linków, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję jak zawsze za wsparcie!

  Może ci się również spodobać

  Read More

  Nasze recenzje

  iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

  parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
  Czytaj dalej