Nasze recenzje

Szybko, kontrolery Xbox są tanie na Amazon

Wzywamy wszystkich graczy Xbox – teraz masz szansę zaopatrzyć się w kontrolery bezprzewodowe, ponieważ prawie wszystkie są w obniżonej cenie w ramach wyprzedaży Amazon Spring Deal Days.

W tej chwili tylko biały kontroler Xbox kosztuje zaledwie 36,99 GBP, co jest najniższą ceną, jaką można teraz znaleźć. W przypadku innych wariantów kolorystycznych, takich jak Deep Pink i Shock Blue, nadal można je kupić za niską cenę zaledwie 39,99 GBP.

Ze względu na to, jak istotne są te kontrolery i jak rzadko otrzymują odpowiednią obniżkę, te oferty na kontrolery Xbox najprawdopodobniej znikną przed końcem dnia, więc jeśli twoje obecne kontrolery wyglądają na nieco zużyte lub chcesz dodać kilka do swojej kolekcji, aby uzyskać odrobinę współpracy na kanapie, teraz masz szansę na zakup.

Kontrolery Xbox są teraz super tanie

Nadszedł czas, aby zaopatrzyć się w kontrolery Xbox dzięki niesamowitym rabatom w ramach wyprzedaży Amazon Spring Deal Days.

  • Amazon
  • Oferta ograniczona czasowo
  • Od £36.99

Zobacz ofertę

Oczywiste jest również, że ponieważ kontrolery wszelkiego rodzaju mogą z czasem ulec zużyciu, sensowne jest posiadanie zapasowego, na który można się od czasu do czasu zamienić, nawet jeśli gra się tylko samemu. Bez wątpienia oba kontrolery będą działać dłużej.

Jeśli jednak chcesz zagrać w lokalny tryb wieloosobowy, nie brakuje świetnych tytułów Xbox, w które możesz zagrać. Na początek, Halo: The Master Chief Collection jest pełne kultowych kampanii, które można przejść ze znajomymi, więc jeśli nie miałeś okazji się w nie zagłębić, wybierz grę (lub subskrypcję Game Pass) i zobacz, o co tyle hałasu.

Oczywiście, jeśli szukasz czegoś do zabawy z dziećmi, to Minecraft jest pod tym względem idealny. Dzięki dodatkowemu kontrolerowi możesz pomóc swoim dzieciom lub młodszym graczom w rozwijaniu cyfrowego (i blokowego) świata ich wyobraźni. Pamiętaj tylko, by uważać na Creepery.

Ostatnią rekomendacją, w którą najlepiej grać z partnerem lub bliskim przyjacielem, jest kooperacyjna gra przygodowa It Takes Two, która jest niedocenianym klejnotem. Miałem przyjemność recenzować tę grę i jest to z pewnością jeden z najbardziej pomysłowych i prowokujących do myślenia tytułów, jakie widziałem w ciągu ostatnich kilku lat. Im mniej się o niej mówi, tym lepiej, wszystko, co musisz wiedzieć, to to, że zostaniesz zabrany na emocjonalny rollercoaster, którego szybko nie zapomnisz.

Przy tak wielu świetnych grach do zagrania, nie ma zbyt wielu powodów, dla których nie powinieneś skorzystać z tej niesamowitej oferty na kontrolery Xbox, więc upewnij się, że złapiesz kilka, zanim wrócą do pełnej ceny.

Może ci się również spodobać

Read More