Nasze recenzje

Szybko, remake Dead Space jest teraz tani.

Dead Space powraca, a biorąc pod uwagę jego cenę początkową wynoszącą 69,99 funtów, cieszymy się z ogromnej obniżki cen, która właśnie się pojawiła.

Gry na PS5 regularnie przekraczają granicę 70 funtów, więc dobrze jest zobaczyć sporą obniżkę na ten nowy remake – Dead Space jest teraz dostępny za jedyne 44,99 funtów, z 69,99 funtów. To było około 15 lat od oryginalnej gry wyszedł i ta obniżka cen zabiera nas z powrotem do starych dobrych dni sub-£45 dobroci gier.

Nowa gra dostosowuje klasyczny horror dla nowoczesnych konsol i odbiór był zachwycający. Fani dali grze 4,7 gwiazdek na Amazon i 8,8/10 na Metacritic. Krytycy gier wideo również oceniają ją wysoko, z wynikiem 89/100. Co jest w niej takiego dobrego? Sprawdzona recenzja na Amazon chwali grę za „brutalne, chwytające za serce spotkania z inteligentnymi, przemyślanymi zagadkami i eksploracją”.

Zaoszczędź 25 funtów na Dead Space dzięki tej najlepszej ofercie

Amazon obniżył o 36% cenę gry Dead Space na PS5, która kosztuje teraz tylko 44,99 funtów.

Remake, podobnie jak ostatnie reimaginacje serii Resident Evil, odświeża tytuł od podstaw. Mamy tu znacznie zwiększoną wierność wizualną, poprawioną jakość dźwięku i mnóstwo usprawnień rozgrywki. To jednak o wiele więcej niż tylko podkręcone detale – „reimaginacja” to naprawdę właściwe słowo, z całkowicie nowymi projektami, modelami i efektami wizualnymi. Rozszerzono także narrację, aby zapewnić jeszcze większe napięcie podczas eksploracji USG Ishimura.

Pozostając wiernym napięciu oryginału, Isaac nadal będzie dysponował szeregiem narzędzi inżynieryjnych, którymi posługuje się po mistrzowsku, by sprytnie rozprawić się z pozaziemskimi wrogami.

Bez względu na to, czy jesteś kompletnym nowicjuszem w Dead Space, czy też chcesz ponownie przeżyć oryginał ze współczesnymi dobrymi grami wideo, ta oszczędność 25 funtów jest warta wykorzystania, póki jeszcze jest dostępna.

Może ci się również spodobać

Read More