Nasze recenzje

Ta oferta Honor 90 to idealny zakup dla studentów

Jeśli masz zamiar rozpocząć studia i potrzebujesz solidnego telefonu, aby przetrwać rok, nie szukaj dalej niż ta okazja Honor 90.

Dzięki przyzwoitym 33 GB danych dzięki uprzejmości Vodafone, możesz uzyskać Honor 90 za jedyne 59 funtów z góry i tylko 19 funtów miesięcznie. To naprawdę opłacalna umowa, która nie rozbije banku, pozostawiając ci dużo na inne ważne wydatki.

Chociaż kuszące może być rozpoczęcie roku od najnowszego iPhone’a lub nawet telefonu Samsunga, znacznie lepiej jest całkowicie uniknąć tych wysokich cen i zdecydować się na coś ze średniej półki. Telefony te są nie tylko znacznie łatwiejsze dla portfela, ale nadal oferują mnóstwo wspaniałych funkcji, a Honor 90 jest z łatwością jednym z najlepszych wyborów.

Na początek, telefon jest wyposażony w ogromny 6,7-calowy wyświetlacz AMOLED (taki sam rozmiar jak iPhone 14 Pro Max), który jest idealny do oglądania YouTube i przesyłania strumieniowego najnowszych programów telewizyjnych. Ponadto, z ekranem prawie od końca do końca, prawie bez ramek, oferuje znacznie bardziej kinowe wrażenia niż niektóre telefony prawie dwukrotnie droższe.

Honor 90 z 33 GB danych

Honor 90 jest już fantastycznym telefonem ze średniej półki, ale w tak niskiej cenie jest łatwą wygraną dla wszystkich studentów.

  • Niedrogie telefony komórkowe
  • 59 funtów z góry
  • Tylko 19 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Ten wyświetlacz jest również zdolny do naprawdę imponującego przyciemniania, co może nie brzmieć zbyt ekscytująco na papierze, ale oznacza to, że telefon jest znacznie łatwiejszy dla oczu, jeśli kiedykolwiek leżysz w łóżku i przewijasz media społecznościowe przed położeniem się na noc.

Telefon korzysta również z całkiem solidnej konfiguracji aparatu w tej cenie. Główny czujnik 200 MP może przechwytywać oszałamiające obrazy, które będziesz chciał udostępnić od razu, a przedni aparat 40 MP może bez problemu pompować przyciągające wzrok selfie.

Jakby tego było mało, Honor 90 korzysta z potężnej baterii o pojemności 5000 mAh i szybkiego ładowania 65 W, dzięki czemu nie tylko można uzyskać do dwóch dni pracy na baterii naraz, ale można nawet naładować do 100% w mniej niż godzinę, z odpowiednim adapterem.

Co więcej, Honor 90 jest również wyposażony w 256 GB pamięci masowej, co jest rzadkością w przypadku telefonu w tej cenie, a to tylko sprawia, że ta oferta jest jeszcze bardziej okazyjna.

Może ci się również spodobać

Read More