Nasze recenzje

Ta oferta na PS5 pozwala tanio zagrać w Hogwarts Legacy

Słuchajcie fani czarodziejów, jeśli chcieliście zagrać w Hogwarts Legacy na najnowszej konsoli Sony, to ten niesamowity zestaw jest zbyt dobry, aby go przegapić.

Jeśli udasz się teraz do ShopTo, możesz odebrać konsolę PS5 premium opartą na dyskach z kopią Hogwarts Legacy za jedyne 509,85 £, obniżoną z 544,98 £ przez ograniczony czas.

Od momentu premiery PS5 było nękane problemami magazynowymi, ale w końcu wydają się one wyrównywać, a jakby chcąc nadrobić czas, który gracze musieli spędzić czekając na szansę zdobycia konsoli nowej generacji, można również skorzystać z kilku rabatów.

PS5 x Hogwarts Legacy Bundle

Nadarza się okazja, by tanio nabyć jeden z najlepszych zestawów PS5.

  • ShopTo
  • Było £544.98
  • Teraz £509.85

Zobacz ofertę

Istnieje kilka godnych uwagi pakietów, które pojawiły się na stronie ShopTo (w tym jeden, który jest solidnym wyborem dla fanów God of War), ale za nasze pieniądze jest to pakiet Hogwarts Legacy, który został zaprojektowany z myślą o całej rodzinie.

Osadzona w tym samym czarodziejskim świecie z serii Harry Potter, historia Hogwarts Legacy rozgrywa się kilka dekad przed pojawieniem się na scenie Chłopca, Który Przeżył. W rzeczywistości gra pokazuje zupełnie nową stronę Hogwartu dzięki osadzeniu w epoce wiktoriańskiej.

Dołączając do szkoły Hogwartu jako piątoroczny, który ma wiele do nadrobienia, nauczysz się kultowych zaklęć, takich jak Levioso i Revelio, a dla tych, którzy zdecydują się podążać tą samą ścieżką co Śmierciożercy, możesz nawet dodać niewybaczalne klątwy do swojego repertuaru.

Gra wykonuje niesamowitą robotę, odtwarzając Hogwart tak, jak pojawia się w filmach o Harrym Potterze, a także ożywia wcześniej niewidziane miejsca, takie jak pokój wspólny Hufflepuffu.

Dla każdego, kto szuka idealnego zestawu startowego, aby rozpocząć przygodę z grami nowej generacji, trudno będzie znaleźć lepszy niż ten.

Może ci się również spodobać

Read More