Nasze recenzje

Ta ograniczona czasowo oferta Galaxy Z Flip 5 zapewnia darmowego Chromebooka

Ta oferta na nowego Samsunga Galaxy Z Flip 5 jest wystarczająco świetna, ale darmowy Samsung Galaxy Chromebook Go też? To musi być jakaś pomyłka!

Mobiles UK oferuje Galaxy Z Flip 5G ze 100 GB miesięcznych danych za 42,99 GBP miesięcznie. W ramach tej 24-miesięcznej umowy będziesz musiał zapłacić tylko 100 funtów z góry za sam telefon.

Umowa na Galaxy Z Flip 5 zapewnia darmowego Chromebooka

Zarejestruj się na tę umowę z ID mobile (100 GB danych za 42,99 GBP miesięcznie plus 100 GBP zaliczki), a będziesz mógł ubiegać się o darmowego Samsunga Galaxy Chromebook Go

  • Telefony komórkowe w Wielkiej Brytanii
  • 100 GB danych i darmowy Chromebook
  • 42,99 GBP miesięcznie

Zobacz ofertę

Sieć iD Mobile to wirtualny operator sieci komórkowej, którego właścicielem jest Currys. Korzysta z infrastruktury sieci Three 5G i często zawiera jedne z najlepszych płatnych miesięcznych ofert, jakie zobaczymy. Ta oferta nie jest wyjątkiem.

Przetestowaliśmy już Galaxy Z Flip 5 i przyznaliśmy mu cztery gwiazdki. Uwielbiamy nową konstrukcję premium z zawiasem bez szczeliny i ma flagową wydajność dzięki chipsetowi Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy.

Jest też znacznie bardziej przydatny 3,4-calowy wyświetlacz z widżetami dla określonych aplikacji. Uważamy, że powinieneś kupić ten telefon, jeśli „chcesz składanego urządzenia, które nie idzie na kompromis w kwestii mocy: niestandardowy Snapdragon 8 Gen 2 dla Galaxy jest niesamowicie wydajny, zapewniając jedne z najlepszych testów porównawczych, jakie widzieliśmy z jakiegokolwiek składanego urządzenia do tej pory”.

Do tej pory widzieliśmy kilka dobrych ofert dotyczących kosztów bezpośrednich i płatności miesięcznych, ale oferta bezpłatnego Samsunga Galaxy Chromebook Go może po prostu zmienić go dla niektórych osób szukających laptopa do nowego telefonu.

Oferta uprawnia każdego, kto kupi kwalifikujący się Galaxy Z Flip 5 od uczestniczącego sprzedawcy (ta umowa pasuje do obu rachunków). Po zakupie telefonu można odwiedzić ten link, aby złożyć wniosek w ciągu 30 dni. Po jego zatwierdzeniu Chromebook Go zostanie wysłany.

Jeśli więc do tej pory zastanawiałeś się nad Galaxy Z Flip 5, nigdy nie było lepszego momentu.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej