Nasze recenzje

Ta umowa na nieograniczone dane iPhone 11 niszczy konkurencję

iPhone 11 nadal oferuje najnowszą wersję systemu iOS 16 i w tej cenie jest doskonałą propozycją dla osób szukających telefonu Apple w świetnej cenie.

Mobile Phones Direct oddaje iPhone’a 11 z nieograniczoną ilością danych za jedyne 24 funty miesięcznie. Będziesz miał dostęp do danych 5G w sieci Three również.

Zdobądź iPhone’a 11 z nieograniczoną ilością danych za 24 zł miesięcznie

iPhone 11 ma więcej niż trzy lata, ale umowa o nieograniczonej ilości danych za jedyne 24 £ miesięcznie bez pieniędzy w dół.

  • Mobile Phones Direct
  • Nieograniczona ilość danych
  • 24 funty miesięcznie

Zobacz Deal

Oczywiście, nie ma nieograniczone teksty i nieograniczone minuty (każdy pamięta, kiedy to było be-all, end-all?) i otrzymasz bezpłatną dostawę następnego dnia na telefon zbyt, który nie może być sniffed na.

iPhone 11 jest od 2019 roku, więc jest to trochę długo w zęby na tym etapie, ale nadal zapewnia dobry aparat, z silnym żywotność baterii i pasywny moc z A13 Bionic.

W ofercie jest 6,1-calowy wyświetlacz LCD i 64 GB pamięci masowej. Apple zapewnił 2 x 12 megapikselowy aparat z tyłu, jak również Face ID i 12-megapikselowy aparat z przodu.

Nasza recenzja w tamtym czasie przyznała mu ocenę 4,5 gwiazdki, ale to z pewnością nie utrzymałoby się w 2023 roku. Nasz recenzent nazwał go: „Świetny telefon, iPhone 11 jest domyślnym flagowcem Apple na następny rok i jest godny tej korony. Doskonały aparat i mocny czas pracy na baterii sprawiają, że jest to łatwy wybór.”

Czy to nadal wybór na 2023 rok będzie zależał od Twoich potrzeb i budżetu, ale jeśli działasz na tym końcu rynku, to jest to dobra oferta. Prawdopodobnie zobaczysz podobne szczegóły dla najnowszego iPhone SE zbyt, więc być na poszukiwania.

Może ci się również spodobać

Read More