Nasze recenzje

Tajna oferta VOXI na Galaxy A34 powala na kolana

VOXI oferuje teraz świetną ofertę na Samsung Galaxy A34, ale nie krzyczy o tym.

Kliknij poniższy link do oferty, przewiń w dół i kliknij pole „Zapłać dzisiaj”. Zobaczysz, że początkowy koszt telefonu wynosi teraz 327,60 GBP. To oszczędność ponad 20 funtów w stosunku do 349 funtów, za które Samsung nadal sprzedaje telefon na własnej stronie internetowej.

Zaoszczędź ponad 20 funtów na Galaxy A34

Samsung Galaxy A34 jest sprzedawany za ponad 20 funtów mniej niż zwykle, ale musisz wiedzieć, gdzie szukać oferty.

  • VOXI
  • Zaoszczędź ponad 20 funtów
  • Teraz £327.60

Zobacz ofertę

Tak, nadal będziesz musiał podpisać umowę SIM z telefonem, ale możliwe jest zapisanie się na 30-dniową umowę kroczącą i po prostu anulowanie jej od razu.

Więc co otrzymujesz w Samsung Galaxy A34? Otrzymujesz bardzo dobrze wyposażony i schludny telefon w tej cenie, w tym 6,6-calowy wyświetlacz FHD + 120 Hz AMOLED.

Duża bateria telefonu o pojemności 5000 mAh zapewni dwa dni użytkowania między ładowaniami, według Samsunga, podczas gdy klasyczny język projektowania sprawia, że wygląda i czuje się bardzo podobnie do flagowego Galaxy S23.

Z przodu znajduje się potrójny system kamer, prowadzony przez główny czujnik 48 MP z OIS (daleki od podanego w tym przedziale cenowym). Jest on wspierany przez ultraszerokokątny 8 MP i makro 5 MP.

Z naszego doświadczenia wynika, że aparaty Samsunga średniej klasy zazwyczaj robią jasne, żywe zdjęcia, które niezawodnie uchwycą te chwile, które można udostępnić.

Całość napędza procesor MediaTek Dimensity 1080 i 128 GB pamięci wewnętrznej. Działa na OneUI 5.1, który jest typowo odważnym i wysoce konfigurowalnym podejściem do Androida 13.

Podsumowując, Samsung Galaxy A34 to solidny telefon z Androidem średniej klasy, teraz dostępny w obniżonej cenie w ramach tej tajnej oferty.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej