Nasze recenzje

Te słuchawki Bowers and Wilkins ANC są teraz w okazyjnej cenie

Stylowe słuchawki z redukcją szumów B&W PX7 S2 są obecnie dostępne w cenie, o której warto krzyczeć.

John Lewis sprzedaje Bowers & Wilkins PX7 Series 2 za jedyne 279,99 GBP, czyli 100 GBP mniej niż poprzednia cena.

Słuchawki te, oferujące aktywną redukcję szumów, można nabyć w kolorach Navy (naszym zdaniem najbardziej atrakcyjny odcień i dostępny wyłącznie w John Lewis), Grey i Black.

B&W PX7 S2 są tańsze o 100 funtów

Te niesamowicie brzmiące słuchawki nauszne są naszymi ulubionymi i są obecnie w sprzedaży w John Lewis. Zaoszczędź 100 funtów na B&W PX7 S2.

  • John Lewis
  • Zaoszczędź 100 funtów
  • Teraz 279 funtów

Zobacz ofertę

Jesteśmy wielkimi fanami tego wyrafinowanego zestawu słuchawek B&W drugiej generacji, które są w sprzedaży od nieco ponad roku.

Pokochaliśmy wciągającą, ekspresyjną wydajność nowego 40-milimetrowego przetwornika Bio Cellulose, a także doskonałą łączność bezprzewodową i skuteczną redukcję szumów. Są wygodniejsze niż oryginalny model PX7 i po prostu pięknie wyglądają. Dostępne jest również szybsze ładowanie i obsługa aptX Adaptive Bluetooth.

Nie są naszymi absolutnymi faworytami pod względem redukcji szumów, ale dźwięk jest niesamowity, a obecnie cena jest odpowiednia. Oceniliśmy je na 4,5 z możliwych 5 i dla pewności umieściliśmy na nich plakietkę „Polecane” Trusted Reviews.

Nasz redaktor A/V Kob Monney podsumował: „Doskonały dźwięk, wspaniała wydajność bezprzewodowa, świetna estetyka i skuteczna redukcja szumów – słuchawki Bowers & Wilkins Px7 S2 poprawiają PX7 na wiele sposobów. Sony i Bose pokonały je pod względem redukcji szumów, ale Px7 S2 oferują jedne z najlepszych wrażeń odsłuchowych w swojej cenie”.

Doradziliśmy, że jest to świetny zakup, jeśli zależy Ci na doskonałej jakości dźwięku, ponieważ „nie ma wielu słuchawek, które mogłyby dorównać jakości dźwięku Px7 S2”.

Może ci się również spodobać

Read More