Nasze recenzje

Ten oszałamiający Samsung Galaxy A54 5G leci pod radarem

Popularny mid-ranger Samsunga, Galaxy A54 5G, jest dostępny ze zniżką podczas Amazon Spring Deal Days, dzięki czemu już przystępny cenowo smartfon za 449 funtów jest znacznie bardziej kuszący – ale jest jeszcze lepsza oferta, która leci pod radarem.

Podczas gdy wiosenna oferta Galaxy A54 5G może przyciągnąć wzrok, obniżając cenę do 324 GBP, na stronie dostępna jest bardziej kusząca opcja. Mówiąc dokładniej, istnieje osobna lista oferująca Samsung Galaxy A54 5G za jedyne 232,99 GBP, co stanowi aż 217 GBP mniej niż zwykła cena detaliczna 449 GBP. Dzięki temu otrzymasz model podstawowy z 128 GB pamięci masowej, dostępny również w białym wykończeniu.

Uzyskaj ponad 200 GBP zniżki na Samsung Galaxy A54 5G w Amazon

Uzyskaj ponad 200 £ zniżki na Samsung Galaxy A54 5G w Amazon. Może mieć rok, ale nadal jest kuszącą opcją średniej klasy inspirowaną serią Galaxy S23.

 • Amazon
 • £216 zniżki
 • £232.99

Zobacz ofertę

Dodatkowo, patrząc na Keepa, widzimy, że jest to najniższa cena od czasu premiery, co czyni ją szczególnie kuszącą ofertą. Jeśli miałeś oko na Galaxy A54 5G i czekałeś, aż jego cena spadnie, nie znajdziesz nic lepszego niż to.

Dobry, jeśli nie wyjątkowy, mid-ranger

Plusy

 • Wysokiej jakości wygląd i wykonanie
 • Świetny wyświetlacz AMOLED 120 Hz
 • Ogromna bateria 5,000mAh
 • Nowy i ulepszony aparat 50 MP

Wady

 • Niespójna żywotność baterii
 • Brak obsługi wyświetlania HDR
 • Czasami może być nieco powolny
 • Wolne czasy ładowania

Samsung Galaxy A54 5G mógł zostać niedawno zastąpiony nowszym Samsungiem Galaxy A55 5G, ale wciąż jest wiele do docenienia w mid-rangerze z 2023 roku, zwłaszcza w jego nowej niższej cenie. Po pierwsze, szklany tył Galaxy A54 5G jest prawie nieobecny.w obniżonej cenie 232 funtów, co natychmiast czyni go opcją bardziej premium w porównaniu z morzem całkowicie plastikowych alternatyw.

Należy również wziąć pod uwagę solidną wydajność Exynos 1380, a Galaxy A54 5G ma świetną długoterminową obietnicę czterech aktualizacji systemu operacyjnego i pięciu lat poprawek bezpieczeństwa, które wyglądają jeszcze bardziej kusząco po obniżonej cenie. Tak, nie jest to najbardziej wydajna opcja w 2024 roku, ale jest to solidny, wszechstronny sprzęt, który wykona zadanie dla większości ludzi.

W rzeczywistości przyznaliśmy Samsungowi Galaxy A54 5G czterogwiazdkową ocenę w naszej pełnej recenzji, opisując telefon jako „solidny mid-ranger, który spełnia większość wymagań”, niezależnie od tego, czy jest to świetna żywotność baterii, wysokiej jakości konstrukcja, długoterminowe wsparcie oprogramowania czy solidna wydajność aparatu. Być może nie byłby on wyjątkowy w pierwotnej cenie 449 GBP, ale za 232,99 GBP jest to absolutna kradzież.

Nie ma gwarancji, że ta oferta utrzyma się przez długi czas, więc jeśli jesteś na rynku nowego telefonu, który nie rozbije banku, nie ma lepszego czasu na podjęcie decyzji. I, w przeciwieństwie do innych ofert Amazon, nie potrzebujesz Amazon Prime, aby skorzystać z oferty. Czego tu nie lubić?

Najlepsze oferty Amazon Spring Deal Days:

Może ci się również spodobać

Read More