Szycie

The Edit: Nowe premiery wzorów do szycia – 14 maja

Happy Sunday Fold Liners! Nadszedł czas na cotygodniową dawkę The Edit: New Sewing Pattern Releases. Ten blog i vlog podkreślają niektóre z nowości, które pojawiły się w sklepie w tym tygodniu. Kate opowiada o wszystkich szczegółach, które musisz znać, więc jeśli jesteś frajerem wzorów jak my, to jest to dla Ciebie!

Jeśli lubisz towarzystwo podczas szycia i chcesz być na bieżąco z gorącymi wydaniami. Może zechcesz zasubskrybować i nigdy nie przegapić żadnej rzeczy.


Wydanie 23 Fibre Mood jest wypełnione 12 wzorami do uszycia na lato. Znajdziesz tu wzory na sukienki, topy, spodnie, spódnicę i kamizelkę – wszystkie z detalami, które wymagają bliższego przyjrzenia się!
Wzory znajdują się na wyciąganych arkuszach A1, które są składane i zszywane w magazynie. Są one nałożone na siebie i oznaczone kolorami, co ułatwia ich odrysowywanie.
Rozmiary: Damskie UK 6-28/30 £15.00
Selah wygląda nonszalancko i swobodnie dzięki szerokim nogawkom, wysokiej talii i guzikom. Te spodnie w stylu marynarskim wyglądają wyjątkowo z rzędem guzików.
Ultra kobieca z zabawnym zawijasem, Kamala może być ubrana w dół z trenerami lub w górę z obcasami. Elastyczna guma w rękawach puff tworzy dodatkową objętość.
Uwielbiamy kamizelkę. Vivienne ma klasę, jest superkobieca i wygląda wspaniale noszona z koszulką pod spodem lub samodzielnie, aby uzyskać maksymalne wibracje lat 90-tych.
Ten uroczy top na pewno doda ci śródziemnomorskich wakacyjnych wibracji. Falbanka jest przymocowana do podszewki, tworząc zabawny efekt balonika.

Jeśli kochasz wzory w stylu vintage, pokochasz spodnie How to Do Fashion Hanover. Te spodnie o długości do kostek są inspirowane chłodną i nowoczesną kobietą z lat 60-tych – bardzo Mad Men. Możesz wybrać prostą parę slacków lub zdecydować się na ciekawy, zakrzywiony hemline – i dlaczego nie miałabyś!

Rozmiary: UK 6/8 – 28/30
Format: Papier

Łatwe do uszycia i noszenia, szorty Carla z kolekcji Fieldwork Patterns to świetny wzór, który warto mieć w swojej szafie. Te proste, wciągane szorty mają kieszenie w szwach bocznych i tylne kieszenie z patką, elastyczną talię z małą krawędzią w kształcie kruszonki i mokrą muchę z przodu. Są to również wygodne szorty do spania, które będą pasować do każdej Twojej ulubionej koszulki do spania.

Rozmiary: UK 6/8 – 22/24
Format: PDF

PRZEGLĄDAJ WSZYSTKIE NASZE NOWE WYDANIA

The post The Edit: New Sewing Pattern Releases – 14 May appeared first on The Fold Line.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej