Szycie

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 19 maja

Nadszedł czas na cotygodniową dawkę The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia. Ten blog i vlog przedstawiają niektóre z nowości, które pojawiły się w sklepie w tym tygodniu. Kate opowiada o wszystkich szczegółach, które musisz znać, więc jeśli jesteś maniakiem wzorów, tak jak my, to jest to dla Ciebie!

Czy kończysz swoje projekty przyszywając metkę? To jedna z moich ulubionych części procesu szycia – prawie jak kropka. Pomyśleliśmy, że nadszedł czas, aby rozszerzyć naszą ofertę i wprowadzić Little Rosy Cheeks!

Założona w Szkocji w 2020 roku, Victoria spędzała czas na powtarzaniu afirmacji ze swoimi dziećmi przed ich powrotem do szkoły, pragnąc, aby mogła włożyć coś do ich kieszeni, aby dać im komfort i pewność siebie. I tak narodziła się marka Little Rosy Cheeks!

Etykiety odzwierciedlają zamiłowanie Victorii do kolorów, nadruków i pozytywnego nastawienia i są pięknym sposobem na wykończenie odzieży. Wyprodukowane w Wielkiej Brytanii i zapakowane w Szkocji, metki są wysokiej jakości i wygodne w noszeniu.

Little Rosy Cheeks posiada również kolekcję łatwych do uszycia wzorów dla dzieci.

Kolekcja Roots stanowi preludium do nowej ery Named i powrotu do cyklu kolekcji sezonowych. Roots zawiera proste i ponadczasowe wzory do szycia ze szczególną dbałością o szczegóły. To także mini kapsuła!

Verso to klasyczny i ponadczasowy wykrój spodni, który obejmuje dwa warianty: spodnie z prostymi nogawkami i szorty z małymi bocznymi rozcięciami.

Taimi to modnie proste ubranie, które obejmuje top i wariant sukienki. Oba warianty mają obszerny, marszczony dół oraz okrągły dekolt i otwory na ręce, które są wykończone wiązaniem.

Silmu to stylowy duet wzorów, który obejmuje luźną koszulę i sukienkę koszulową o długości midi. Oba warianty mają charakterystyczny, zachodzący na siebie kołnierzyk.

Merchant & Mills są świetni w projektowaniu wzorów, które ze sobą współpracują, a ten duet nie jest wyjątkiem. Spodnie Pegs to doskonałe połączenie elegancji i wygody – idealne do noszenia na co dzień. Bluzka Celeste jest zapinana na guziki i ma delikatne marszczenie w pasie.

To wspaniałe trio jest idealne dla każdego, kto chce rozwijać swoje umiejętności szycia. Koszula Leo i spódnica Anna tworzą piękne połączenie w stylu smart casual i mają naprawdę ponadczasowy urok. Zobacz Kate rozmawiającą o płaszczu Kaia na Instagramie.

Powiązane posty

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 12 maja

Przeczytaj post

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 5 maja

Przeczytaj post

The Edit: Nowości w szablonach do szycia – 28 kwietnia

Przeczytaj post

The Edit: Nowości w szablonach do szycia – 21 kwietnia

Przeczytaj post

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej