Szycie

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 24 września

Happy Sunday Fold Liners! Nadszedł czas na cotygodniową dawkę The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia. Ten blog i vlog przedstawiają niektóre z nowości, które pojawiły się w sklepie w tym tygodniu. Kate opowiada o wszystkich szczegółach, które musisz znać, więc jeśli jesteś maniakiem wzorów, tak jak my, to jest to dla Ciebie!

Jeśli lubisz towarzystwo podczas szycia i chcesz być na bieżąco z gorącymi premierami. Możesz subskrybować i nigdy niczego nie przegapić.

Silversaga została założona przez miłośniczkę vintage, Jessicę, której pasją jest kolekcjonowanie i naprawianie ubrań z lat 1900-1940. Tę miłość do vintage można wyczuć w romantycznej wrażliwości jej wzorów.

„Zawsze pasjonowała mnie jakość ubrań vintage i sposób, w jaki mogą być one przekazywane z pokolenia na pokolenie”.

Są to projekty, które będziesz szyć i cenić przez wiele lat (a może nawet pewnego dnia je przekażesz!).

Rozmiary: EU 34 – 48 (ok. UK 6/8 – 22)

Otrzymaliśmy dużą partię nowych wykrojów od Sew Different, które naprawdę wymagają bliższego przyjrzenia się. Istnieje kilka naprawdę pięknych sukienek z pomysłowymi detalami, a wiele z nich ma retro klimat. Proponuję przyjrzeć się sukience Arya Pleat Dress, która jest jednym z najlepszych zastosowań techniki plisowania, jakie kiedykolwiek widziałam!

Potrzebujesz pary wygodnych trzewików w swoim życiu? To idealny wybór do szycia tej jesieni. Sew Liberated Chanterelle Pants and Shorts to wygodne i łatwe w dopasowaniu spodnie z elastyczną talią i trzema opcjami nogawek, dzięki czemu można je wykorzystać na wiele sposobów. Szczególnie podoba mi się figlarny krój nogawek z plisą i mankietem przy kostce. Te naszywane kieszenie są również bardzo ładne.

Planujesz uszyć płaszcz w tym sezonie? Ten jest przystępnym projektem, który jest odpowiedni dla początkujących i nie tylko. Płaszcz Avid Seamstress Wimborne jest w pełni podszyty, ma opadające ramiona i łatwy do noszenia kształt kokonu. Posiada pięknie ukształtowany kołnierz biegnący w dół z przodu płaszcza oraz kieszenie w szwach do przenoszenia wszystkich niezbędnych rzeczy. Jeśli chcesz uszyć swój pierwszy płaszcz, ten może być właśnie dla Ciebie!

Powiązane posty

Premiery nowych wzorów do szycia The Edit – 17 września

Przeczytaj post

The Edit: Nowości w szablonach do szycia – 10 września

Przeczytaj post

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 3 września

Przeczytaj post

The Edit: Nowości w szablonach do szycia – 27 sierpnia

Przeczytaj post

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej