Szycie

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 4 lutego

Nadszedł czas na cotygodniową dawkę The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia. Ten blog i vlog przedstawiają niektóre z nowości, które pojawiły się w sklepie w tym tygodniu. Kate opowiada o wszystkich szczegółach, które musisz znać, więc jeśli jesteś maniakiem wzorów, tak jak my, to jest to dla Ciebie!

Obejrzyj wideo tutaj

Witam moje ślicznotki! Jeśli na twojej liście do uszycia jest miejsce na wiosenną kurtkę, to jest to doskonały wybór. Średniej grubości kurtka Sylvan Jacket to najlepsze połączenie płaszcza do pracy i kardiganu dziadka w akademickim stylu, z 12 opcjami mieszania i dopasowywania kieszeni. Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć idealnie spersonalizowaną kurtkę, która ma odpowiednią kombinację kieszeni lub chciałeś wypróbować nowe umiejętności tworzenia kieszeni, to jest to kurtka dla Ciebie! To ode mnie TAK!

Jeśli czekasz na cieplejsze dni (ach, te cieplejsze dni…) lub jesteś teraz w sezonie letnim, ta ładna sukienka jest świetnym rozwiązaniem. Sukienka Tessuti Fabrics Ophelia jest dopasowana nad biustem dzięki zaszewkom pod biustem, szerokiej taśmie na szyję i ramiączkom, subtelnie ukształtowana w talii i delikatnie rozszerzana do połowy długości. Przeszycia podkreślają przód zapinany na guziki, naszyte kieszenie w szwach, środkowy szew z tyłu i szeroki dół.

Szaliki z kapturem są teraz HOT… dosłownie. Widziałam mnóstwo dzianinowych wersji i zastanawiałam się, czy wzór do szycia się przyjmie – i Merchant & Mills dostarczył. Oto Audrey. Szykowniejsza niż mogłam się spodziewać i fachowo zaprojektowana. Audrey to nie szalik, ale coś więcej niż kaptur – to ciepła warstwa na płaszcz lub kolorowy dodatek do sukienki. Może być kontrastowa lub z podszewką.

Uwielbiam dobre rękawy. Uwielbiam kurtki. Połącz to razem i masz zwycięski (i marzycielski) wzór. Puff and Pencil Luna Vest i Kite Sleeve zapewniają obszerne rękawy na eleganckiej, dopracowanej podstawie. Ma oversizowy krój i może być wykonana z rękawami lub bez, a zapinana jest na zatrzaski. Jestem zakochana.

Biegnij… nie idź… 🫢 dotarło pudełko z najgorętszą taśmą w mieście. Kylie and the Machine Fabric ID Tape jest tutaj, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z organizacją zapasów! Już nigdy nie będziesz się zastanawiać „Czy już to wyprałam?” lub „Z jakiego włókna jest ta tkanina?”… Ta gładka taśma samoprzylepna nadaje się do wszystkich materiałów tekstylnych, a każda rolka zawiera około 250 etykiet – to powinno wystarczyć.

Powiązane posty

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 28 stycznia

Przeczytaj post

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 21 stycznia

Przeczytaj post

The Edit: Nowości w szablonach do szycia – 14 stycznia

Przeczytaj post

The Edit: Nowości w szablonach do szycia – 17 grudnia

Przeczytaj post

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej