DIY

Toppery do prezentów w kształcie kuli śniegowej

Snow Globe Gift Toppers to piękny sposób, aby ozdobić swoje zapakowane prezenty świąteczne. Ten szybki mały bożonarodzeniowy snow globe craft sprawia, że pudełka z prezentami wyglądają tak wyjątkowo! Kocham dawać domowej roboty bożenarodzeniowe prezenty i tam jest coś o prezentu wierzchołku z śnieżną kulą która robi everyone uśmiechowi.

Nakładki na prezenty w kształcie śnieżnej kuli

Każdy uwielbia otrzymywać pięknie zapakowane prezenty. Ładne pudełka na prezenty służą również jako świąteczny wystrój wokół domu. Nasze kartonowe pudeł ka z bałwankami i kokardkami Santa Boot będą tak słodkie jak te toppery do prezentów w kształcie kuli śnieżnej!

Co kocham najwięcej o ten bożenarodzeniowym rzemiośle jest że śnieżne kule są zrobione z małych plastikowych misek od dolara sklepu! Są one po prostu idealny rozmiar i bardzo jasne, plus, kto może pobić tę cenę?!

Materiały:

Miniaturowe ozdoby choinkowe można znaleźć w większości sklepów rzemieślniczych, w których sprzedawane są miniaturowe drzewka. Dostałam je w Hobby Lobby, ale możesz też dostać kilka tutaj na Amazon. Muszą być po prostu wystarczająco małe, aby zmieścić się pod plastikowym kubkiem.

Zacznij od wytrasowania okręgu za pomocą plastikowego kubka. Z wszystkimi zamówieniami online, które mamy tendencję do posiadania o tej porze roku, jest to świetny sposób na wykorzystanie dodatkowych pudełek!

Wycinając kartonowy okrąg, pamiętaj, aby ciąć wzdłuż zewnętrznej linii, aby upewnić się, że okrąg jest nieco większy niż obwód miski. Jeśli będzie zbyt mały, nie będzie się dobrze trzymał na pokrywie śnieżnej kuli.

Następnie przyklej na gorąco jedną lub dwie miniaturowe ozdoby na górze okręgu. Ja uwielbiam tę małą piernikową ozdobę. Następnie posyp sztucznym śniegiem wokół ozdoby. Zauważcie, że wepchnęłam sztuczny śnieg do środka, aby wzdłuż krawędzi było miejsce na przyklejenie pokrywy śnieżnej kuli.

Następnie nałóż warstwę gorącego kleju na krawędź plastikowej miski. Odwróć miskę do góry nogami i przymocuj ją do tekturowego koła. Teraz śnieg może poruszać się wewnątrz kuli ziemskiej bez wychodzenia!

Aby ukryć tekturową krawędź (i widoczny gorący klej), przyklej wstążkę wokół kuli śnieżnej. Ja owinęłam te pudełka na prezenty grubą 4″ wstążką, ale możesz owinąć pudełko na prezenty jakkolwiek chcesz. Zamiast kokardy na górze, przyklej na gorąco do pudełka topper do prezentów w kształcie śnieżnej kuli.

Na koniec, dodałam malutką kokardkę do przodu śnieżnej kuli za pomocą kleju na gorąco. Po prostu uwielbiam to, jak wyszły! Każda z nich będzie tak niesamowicie urocza i na pewno wywoła uśmiech na twarzach wszystkich!

Więcej świątecznych projektów autorstwa Smart School House do wypróbowania w następnej kolejności:

Śnieżne kuleczki na prezenty

Śnieżne kuleczki na prezenty to piękny sposób na ozdobienie zapakowanych prezentów świątecznych. Ten szybki, mały, świąteczny kulek śnieżnych sprawi, że pudełka z prezentami będą wyglądały wyjątkowo!

  • Odrysuj okrąg za pomocą plastikowego kubka

  • Wycinając kartonowy okrąg, tnij wzdłuż zewnętrznej linii, aby upewnić się, że okrąg jest nieco większy niż obwód miseczki.

  • Przyklej na gorąco jedną lub dwie miniaturowe ozdoby na szczycie koła

  • Dodaj sztuczny śnieg, wciskając go do środka, aby zostawić miejsce na przymocowanie plastikowej miski

  • Nałóż warstwę gorącego kleju na krawędź plastikowej miski. Odwróć miseczkę do góry nogami i przymocuj ją do kartonowego koła

  • Przyklej wstążkę wokół kuli ziemskiej, aby ukryć tekturową krawędź

  • Przyklej kulę śnieżną na pudełko na prezent

  • Dodaj małą kokardkę z przodu śnieżnej kuli, aby uzyskać dodatkowy mały akcent!

Koniecznie obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak zmontować śnieżne kule!

Może ci się również spodobać

Read More