Nasze recenzje

Ultimate Ears idzie na całość z przenośnym głośnikiem Epicboom

Minęło trochę czasu od premiery ostatniego głośnika Ultimate Ears, ale teraz klienci mogą cieszyć się najnowszym z rodziny przenośnych głośników dzięki zapowiedzi Epicboom.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to przenośny głośnik, którego celem jest wytwarzanie dużego dźwięku, a jego kształt i forma nie różnią się od Sonos Move. Ale Epicboom pozostaje charakterystyczny dla Ultimate Ears w swojej konstrukcji, z dwukolorową kolorystyką: Cotton White/Lipstick Red i Charcoal Black/Lime.

Owalna konstrukcja ma nie tylko ładnie wyglądać, ale także generować duży dźwięk, z 4,6-calowym głośnikiem niskotonowym i dwoma głośnikami wysokotonowymi. Wbudowany mikrofon umożliwia dynamiczną regulację korektora Epicboom i równoważenie dźwięku w dowolnym miejscu. Epicboom obsługuje również tryb UE Outdoor Boost, który specjalnie dostraja wydajność, gdy głośnik jest używany w dużych, zewnętrznych przestrzeniach.

Dzięki klasie ochrony IP67 Epicboom jest wodoodporny, pyłoszczelny, a nawet pływający, jeśli potrzebujesz głośnika na imprezę przy basenie. Żywotność baterii wynosi do 17 godzin, a zasięg Bluetooth do 55 metrów.

Epicboom można również sparować z nową aplikacją Boom, która oferuje szereg wstępnie ustawionych korektorów dźwięku, w tym Signature, Bass Boost, Game/Cinema, Podcast/Vocal i nowy tryb Deep Relaxation. Funkcja PartyUp pozwala również na sparowanie ze sobą wielu głośników Ultimate Ears, co oznacza, że jeśli masz starszy Boom, Boom 2, Boom 3, Megaboom, Megaboom 3 lub Hyperboom, głośniki te można zsynchronizować z Epicboom.

Dla tych, którzy chcą wspierać produkty zaprojektowane w sposób bardziej zrównoważony, Epicboom jest zbudowany w 100% z tkaniny poliestrowej pochodzącej z recyklingu poużytkowego i co najmniej 59% plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego. Papierowe opakowanie Epicboom pochodzi z lasów certyfikowanych przez FSC, a Logitech twierdzi również, że jego produkty są certyfikowane jako neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla.

Słuchawki Ultimate Ears Epicboom będą dostępne w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Europie i regionie Azji i Pacyfiku 6 września na stronie internetowej Ultimate Ears, a ich ogólna dostępność rozpocznie się 22 września. Kosztować będą 329,99 GBP / 349 USD / 379 EUR.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej