Nasze recenzje

Ultimate Ears idzie na całość z przenośnym głośnikiem Epicboom

Minęło trochę czasu od premiery ostatniego głośnika Ultimate Ears, ale teraz klienci mogą cieszyć się najnowszym z rodziny przenośnych głośników dzięki zapowiedzi Epicboom.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to przenośny głośnik, którego celem jest wytwarzanie dużego dźwięku, a jego kształt i forma nie różnią się od Sonos Move. Ale Epicboom pozostaje charakterystyczny dla Ultimate Ears w swojej konstrukcji, z dwukolorową kolorystyką: Cotton White/Lipstick Red i Charcoal Black/Lime.

Owalna konstrukcja ma nie tylko ładnie wyglądać, ale także generować duży dźwięk, z 4,6-calowym głośnikiem niskotonowym i dwoma głośnikami wysokotonowymi. Wbudowany mikrofon umożliwia dynamiczną regulację korektora Epicboom i równoważenie dźwięku w dowolnym miejscu. Epicboom obsługuje również tryb UE Outdoor Boost, który specjalnie dostraja wydajność, gdy głośnik jest używany w dużych, zewnętrznych przestrzeniach.

Dzięki klasie ochrony IP67 Epicboom jest wodoodporny, pyłoszczelny, a nawet pływający, jeśli potrzebujesz głośnika na imprezę przy basenie. Żywotność baterii wynosi do 17 godzin, a zasięg Bluetooth do 55 metrów.

Epicboom można również sparować z nową aplikacją Boom, która oferuje szereg wstępnie ustawionych korektorów dźwięku, w tym Signature, Bass Boost, Game/Cinema, Podcast/Vocal i nowy tryb Deep Relaxation. Funkcja PartyUp pozwala również na sparowanie ze sobą wielu głośników Ultimate Ears, co oznacza, że jeśli masz starszy Boom, Boom 2, Boom 3, Megaboom, Megaboom 3 lub Hyperboom, głośniki te można zsynchronizować z Epicboom.

Dla tych, którzy chcą wspierać produkty zaprojektowane w sposób bardziej zrównoważony, Epicboom jest zbudowany w 100% z tkaniny poliestrowej pochodzącej z recyklingu poużytkowego i co najmniej 59% plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego. Papierowe opakowanie Epicboom pochodzi z lasów certyfikowanych przez FSC, a Logitech twierdzi również, że jego produkty są certyfikowane jako neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla.

Słuchawki Ultimate Ears Epicboom będą dostępne w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Europie i regionie Azji i Pacyfiku 6 września na stronie internetowej Ultimate Ears, a ich ogólna dostępność rozpocznie się 22 września. Kosztować będą 329,99 GBP / 349 USD / 379 EUR.

Może ci się również spodobać

Read More