Wnętrze

Wybór grafiki ściennej do jadalni

Oto niezwykle prosty i piękny sposób na tchnięcie nowego życia w jadalnię za pomocą grafiki ściennej!

Siedem lat temu przebudowaliśmy nasz dom i stworzyliśmy jadalnię.

Uwielbiam mieć przestrzeń do spotkań z rodziną i przyjaciółmi, a ten pokój w naszym domu był świadkiem niezliczonych przyjęć, uroczystości i rodzinnych obiadów.

Czego nie widział? Nowych dzieł sztuki. Nigdy.

Powiesiłem na ścianie kilka zdjęć, które zrobiłem (które, nawiasem mówiąc, były zbyt małe dla tej przestrzeni) i tak jakby zapomniałem o ich istnieniu.

Więc kiedy zespół Desenio zasugerował współpracę, moja głowa kręciła się z nieskończonymi możliwościami i opcjami na nową grafikę ścienną!

Psst – zanim zagłębisz się w temat, zapisz się poniżej do mojej grupy VIP, a wyślę Ci więcej moich najlepszych pomysłów na wystrój domu.

Jak wybrać grafikę ścienną

Desenio to jeden z najlepiej strzeżonych sekretów wystroju wnętrz, jeśli o mnie chodzi. A ja nie należę do osób, które się przed tym wzbraniają, więc rozpowszechniam ten sekret daleko i szeroko!

Ich filozofią jest to, że stylowe obrazy ścienne powinny być dostępne dla każdego. A wybór jest tak pięknie wyselekcjonowany, że naprawdę czuję, że bez względu na styl można znaleźć niesamowity wybór.

Ale… jak wybraćgrafikę ścienną? Przeszukiwanie setek, a nawet tysięcy możliwości może wydawać się przytłaczające.

Dlatego zawsze polecam zacząć od (posłuchaj mnie) klimatu.

Wiedziałam, że w naszej jadalni chcę wybrać elementy, które sprawią, że poczuję się jak na wakacjach. Zaczęłam więc przeszukiwać plakaty i wydruki Desenios, korzystając z ich narzędzia do filtrowania, aby wyszukiwać motywy takie jak Jedzenie + Napoje, Krajobrazy i Mapy + Miasta.

Stamtąd możesz użyć narzędzia Ulubione, aby szybko oznaczyć swoje ulubione elementy. Po wybraniu kilku z nich, możesz wybrać opcję „Wyświetl wszystkie ulubione” na stronie Desenio, aby sprawdzić, czy pojawia się jakiś motyw lub czy wybrałeś kilka elementów, które mogą ze sobą dobrze współgrać!

Idealny rozmiar obrazu ściennego do jadalni

Porozmawiajmy teraz o rozmiarze!

Chciałam wydruki w rozmiarze plakatu z kilkoma mniejszymi rozmiarami, aby stworzyć wizualne zainteresowanie. Wybrałem również kilka rozmiarów, które mogłem zmienić na kilka różnych sposobów, aby je zmienić.

Ale rozważając rozmiar, upewnij się, że wybierasz coś, co nie przytłoczy twojej przestrzeni lub nie będzie zbyt małe dla większej ściany.

Wiele elementów na Desenio jest dostępnych w wielu rozmiarach, dzięki czemu możesz dostosować dokładnie to, czego potrzebujesz. Mają też kilka naprawdę prostych, ładnych (i niedrogich!) opcji kadrowania, aby nadać dziełu wykończony wygląd.

Wybór kolorów

Po wybraniu około 40 ulubionych dzieł, przewinąłem je wszystkie i zdecydowanie zobaczyłem, że paleta kolorów nabiera kształtu!

Skłaniałam się ku połączeniu ceruleanu, różu i żółtych akcentów. Zawęziłam więc i wybrałam kilka elementów, które dobrze ze sobą współgrały.

Podoba mi się również pomysł połączenia kilku elementów na ścianę w galerii, używając tylko jednego koloru jako inspiracji – to bardzo efektowne! Ta strona z galerią ścienną zawiera wiele inspiracji, które pomogą Ci się zastanowić.

Tworzenie ściany galerii w jadalni

I wreszcie najważniejsze pytanie: jak sprawić, by wszystko razem dobrze wyglądało na ścianie?

Skończyło się na sześciu wymiennych elementach i wypróbowałem już kilka różnych konfiguracji.

Aby proces tworzenia ściany galerii był niewiarygodnie niezawodny, możesz użyć narzędzia Desenio do tworzenia ścian galerii. Możesz wybierać spośród wieluróżne konfiguracje, a następnie wstaw dowolne elementy z witryny do szablonu, aby zobaczyć, jak Twoje dzieło będzie wyglądać na ścianie.

Genialne!

Chętnie dowiem się, jaki rodzaj sztuki umieściłbyś w jadalni – daj mi znać swoich faworytów! xoxo

Może ci się również spodobać

Read More