Nasze recenzje

Zaoszczędź 100 GBP na tej kompaktowej kamerze 4K Sony do vlogowania

Jeśli chcesz dostać w swoje ręce kamerę do vlogowania 4K przed latem, masz szczęście. Stylowy Sony ZV-1F spadł do zaledwie 449 funtów w wiosennej wyprzedaży Amazon Deal Days.

Sony ZV-1F zazwyczaj kosztuje 549 funtów, co sprawia, że jest to fantastyczna okazja, aby zaoszczędzić 100 funtów na polecanej przez Trusted Reviews kamerze i spakować ją za ułamek jej ceny detalicznej. Upewnij się, że każdy film na YouTube, TikTok i Reel wygląda oszałamiająco dzięki tej podstawowej kamerze do vlogowania.

Kamera Sony ZV-1F jest tańsza o 100 GBP w wiosennej wyprzedaży Amazon

Szukasz małej i lekkiej kamery 4K idealnej do vlogowania? Zaoszczędź 100 GBP, kupując Sony ZV-1F podczas wiosennej wyprzedaży Amazon Deal Days. Kamera kosztuje obecnie zaledwie 449 funtów z 549 funtów.

Warto zauważyć, że będziesz chciał działać szybko, aby skorzystać z tej oferty. Wiosenna wyprzedaż Amazon kończy się 25 marca i nie wiadomo, kiedy kamera spadnie do tej ceny.

Czy warto kupić Sony ZV-1F?

Świetna podstawowa kamera do vlogowania

Plusy

  • Jasny obraz wideo 4K
  • Przyjazne dla początkujących sterowanie dotykowe
  • Przydatne funkcje vlogowania
  • Mały, lekki korpus

Wady

  • 4K jest obsługiwane tylko w 30p
  • Ograniczony zoom

Sony ZV-1F to podstawowa kamera 4K wyposażona w przyjazne dla użytkownika dotykowe elementy sterujące i przydatne funkcje vlogowania.

Rozdzielczość 4K/30p umożliwia nagrywanie ostrych i żywych filmów bezpośrednio z kamery przy bardzo niewielkim wysiłku, a wygodny stały obiektyw 20 mm oznacza, że nie musisz martwić się o obiektywy jako dodatkowy koszt przy zakupie tej kamery.

Kamera jest wyposażona w przydatne funkcje vlogowania, w tym Eye AF do wykrywania ludzkich i zwierzęcych oczu, efekt miękkiej skóry i priorytet twarzy AE, aby Twoja twarz była jasna i wyraźna podczas vlogowania. Dostępny jest również przełącznik bokeh do natychmiastowego rozmycia tła oraz tryb prezentacji produktu, który płynnie przenosi ostrość z twarzy na dowolne przedmioty i produkty trzymane przed ekranem.

W zestawie znajduje się przednia szyba Pudełko zakrywa mikrofon i pomaga zachować czysty głos w wietrznych warunkach, a przesyłanie klipów jest szybkie i łatwe dzięki aplikacji Imaging Edge Mobile+.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą obszerną recenzją Sony ZV-1F.

Szukasz innej oferty?

Jeśli szukasz laptopa do edycji swoich vlogów, nie szukaj dalej niż ta niesamowita oferta na MacBooka Air M2 w kolorze Space Grey.

Może ci się również spodobać

Read More