Nasze recenzje

Zapowiedziano limitowaną edycję OnePlus 11 Jupiter Rock

OnePlus zapowiedział edycję OnePlus 11 Jupiter Rock, wersję swojego najnowszego flagowego telefonu ze specjalnym wykończeniem.

W zeszłym tygodniu OnePlus drażnił się z premierą nowego modelu OnePlus 11 wykonanego przy użyciu „bezprecedensowych materiałów”. Teraz firma oficjalnie zaprezentowała limitowaną edycję OnePlus 11 Jupiter Rock.

Telefon jest wykonany przy użyciu „pierwszego w branży mikrokrystalicznego materiału skalnego 3D” (za pośrednictwem tłumaczenia maszynowego), tworząc teksturę, która jest „naturalna i losowa”. Oznacza to, że każdy wyprodukowany telefon jest wyjątkowy.

OnePlus 11 Jupiter Rock Limited Edition rzeczywiście przypomina gigantyczną planetę, z piaskowcem, karmelowym odcieniem i delikatnie cętkowanym wykończeniem, które zawiera białe i ciemne plamki. Metaliczna ramka ma złoty odcień.

Ogólnie rzecz biorąc, ten nowy materiał wygląda jak coś, czego można by się spodziewać na blacie kuchennym starszej, bogatej osoby.

Mówi się, że telefon jest chłodny w dotyku i odporny zarówno na zużycie, jak i odciski palców. Ma również właściwości antybakteryjne.

Pomijając fajny nowy materiał, OnePlus 11 Jupiter Rock Limited Edition ma identyczną specyfikację jak OnePlus 11. Oznacza to 6,7-calowy ekran QHD+ OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz, procesor Snapdragon 8 Gen 2, baterię 5000 mAh z ładowaniem 100 W oraz potrójny system kamer marki Hasselblad z głównym czujnikiem 50 MP.

Jak sugeruje premiera telefonu na Weibo, nie jest to globalna premiera i nie wstrzymujemy oddechu na szerszą premierę. Prawdopodobnie pozostanie tylko w Chinach.

Co imponujące, ta specjalna edycja nie jest dodatkowo płatna. Jedyny model o najwyższej specyfikacji, z 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci masowej, kosztuje tyle samo 4899 juanów chińskich (około 580 funtów), co wcześniej. Biorąc pod uwagę, że OnePlus 11 był już jednym z najlepszych flagowców na rynku, to całkiem sporo.

Może ci się również spodobać

Read More