Nasze recenzje

Zdobądź Xiaomi Redmi 10 za jedyne 99 GBP dzięki tej ograniczonej czasowo ofercie Amazon

Jeśli chcesz kupić smartfona z 6,5-calowym wyświetlaczem, baterią 5000 mAh i aparatem 50 MP za mniej niż 100 funtów, Amazon ma dla Ciebie wszystko.

Smartfon, o którym mowa, to niedrogi Xiaomi Redmi 10 z 2022 roku, który spadł z regularnej ceny 179 funtów do zaledwie 99 funtów w ramach ograniczonej czasowo wiosennej wyprzedaży Amazon. To 45% oszczędności na tym, co wygląda na bardzo konkurencyjny budżetowy smartfon.

Kluczowe specyfikacje obejmują konfigurację czterech aparatów z głównym obiektywem 50 MP, ultraszerokokątnym 8 MP i dwoma czujnikami 2 MP do fotografii głębi i makrofotografii, baterię 5000 mAh, która powinna zapewnić przyzwoitą żywotność baterii (w końcu ma taką samą pojemność jak opcje z najwyższej półki, takie jak Galaxy S23 Ultra) i 6,5-calowy wyświetlacz 90 Hz z płynną częstotliwością odświeżania 90 Hz.

Cena Xiaomi Redmi 10 Crash

Jeśli chcesz tanio kupić nowy telefon z Androidem, trudno będzie znaleźć lepszą ofertę niż krach cenowy Amazon na Xiaomi Redmi 10.

  • Amazon
  • Było 179 funtów
  • Teraz 99 funtów

Zobacz ofertę

Pod względem procesora patrzysz na procesor MediaTek Helio G88 z taktowaniem do 2,0 GHz. Nie jest to najszybszy procesor w okolicy, ale nadal powinien być użyteczny w codziennym użytkowaniu. W końcu trzeba coś poświęcić na budżetowym końcu rynku.

Redmi 10 (2022) jest dostępny w wersji z 64 lub 128 GB pamięci masowej, przy czym większa pojemność jest dostępna w ramach ograniczonej czasowo oferty Amazon. Musisz być jednak szybki; wyprzedaż Amazon trwa tylko do jutra (środa) wieczorem o 23:59 GMT, więc nie wahaj się, jeśli jesteś kuszony.

Warto w tym miejscu zauważyć, że oferta jest ograniczona do modelu Carbon Grey, a ci, którzy chcą wykończenia Sea Blue lub Pebble White, muszą zapłacić pełną cenę RRP za tę przyjemność.

Mimo to, nawet w kolorze Carbon Grey, Redmi 10 jest bardzo kuszącym smartfonem skoncentrowanym na budżecie, który jest teraz prawie nie do odparcia za mniej niż 100 funtów.

Może ci się również spodobać

Read More