Wnętrze

Znalezienie Surface Mount Medicine Cabinet

Szafki na leki mogą być funkcjonalne i piękne! Sprawdź te dziesięć pięknych opcji, gdy polujemy na szafkę medyczną do montażu powierzchniowego dla podstawowej łazienki.

Wiem, że apteczki dostały zły rap przez lata, ale jestem tutaj, aby śpiewać ich chwały.

Moje przypuszczenia są takie, że jeśli zapytasz projektanta wnętrz, prawdopodobnie powiedzą ci, że szafka na leki montowana na powierzchni nie jest szykowna. Ale ja się z tym nie zgadzam.

W ciągu ostatnich kilku lat, opcje dla szafek medycznych montowanych na powierzchni pomnożyły się i projektanci w końcu dostali memo, że nie muszą być one zwykłe, brzydkie, czy też oklapłe.

Psst – upewnij się, aby zapisać się poniżej do mojej grupy VIP, gdzie będę wysyłać więcej moich najlepszych pomysłów na wystrój domu prosto do Ciebie!

Dlaczego warto użyć Szafka Medycyny montażu powierzchniowego

Jeśli złapałeś ten post, być może pamiętasz, dlaczego obecnie szukamy szafki na leki montowane powierzchniowo.

Ale żeby cię dogonić, odnowiliśmy nasz 1950’s ranch-style domu kilka lat wstecz. W tym procesie, skończyliśmy z lustrami (nie szafkami) w głównej łazience.

Oto kilka innych projektów renowacyjnych z naszego domu, jak również!

W tym czasie nie było żadnych wielkich opcji dla szafek lekarskich i podobał nam się wygląd tych luster (patrz powyżej i poniżej).

Cut do teraz, 5 lat później, a ja jestem tak zmęczony pochylania się, aby uzyskać moje kosmetyki z dolnych szafek za każdym razem potrzebuję niczego. Chciałbym tak bardzo, że były jakieś dobre opcje dla szafek na leki, ale oto jesteśmy.

Szafki na leki byłyby o wiele bardziej funkcjonalne na co dzień i pomogłyby zorganizować nasze kosmetyki, żeby nie były w gąszczu.

Montaż powierzchniowy vs. wpuszczane szafki na leki

Gdybyśmy robili całą łazienkę, prawdopodobnie wybrałbym szafki na leki wpuszczane.

Szafka wnękowa to taka, w której większość elementu (obszar półki) jest zagłębiona w ścianie, a sama szafka zajmuje mniejszą głębokość przed umywalką. Szafka natynkowa to taka, w której cała rzecz jest zamontowana do powierzchni ściany i nie jest zatopiona, tak że wystaje ze ściany około 5 cali.

Nie jestem strasznie zaniepokojony o montażu powierzchniowym, ponieważ nasza łazienka jest dość przestronna i posiadanie luster wystających jest całkiem sporo nieistotne.

10 Piękne Szafki Medycyny montażu powierzchniowego

Więc sprawdźmy te! Oto kilka opcji, które zostały patrząc na naszej głównej łazienki, aby zastąpić zwykłe lustra.

Seamless Medicine Cabinet w kolorze złotym. Ten jeden jest prosty i pochodzi w różnych metali wokół ramy. Lubię go, ponieważ wygląda dość podobnie do tego, co mamy, ale ma dodatkowe miejsce do przechowywania.

Rubber Wood Mirrored Medicine Cabinet. Chciałbym, aby ten wyglądał dobrze w naszej łazience! Nasze drewno jest malowane, ale gdybyśmy mieli naturalne drewno to byłby mój wybór.

Lee Framed Medicine Cabinet. Szerokość tutaj jest bardzo fajna! Uwielbiam to, że może to być jedna jednostka nad dwoma umywalkami.

Okrągła szafka na leki Veedersburg. Okrągły gabinet lekarski montowany na powierzchni, który byłby idealny dla małej przestrzeni.

Gleaming Primrose Medicine Cabinet. Ten. Ahhhh! Gdybym zaczynała od nowa w łazience, użyłabym tego i poszła na całość. Kocham to.

Fern Wall Storage Cabinet. Ciekawa opcja, jeśli nie potrzebujesz lustra! Być może to siedzi prostopadle do próżności?

Asahel Framed Medicine Cabinet. Ten jeden przychodzi w niektóre pięknych kolorach.

Mid-Century Medicine Cabinet. Bardzo podoba mi się drewniana rama tutaj i to jak wcina się w ramę lustra.

Łukowata metalowa rama Medicine Cabinet. Myślę, że łuki są tak ładne. To może być kolejny frontrunner dla naszej głównej łazienki.

Mosiężna szafka na leki Nel. Mosiężna rama na tym jednym podnosi cały wygląd. Podobają mi się również zaokrąglone rogi.

Którą byście wybrali? I gdzie stoisz w debacie na temat szafek na leki? xoxo

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej