Majsterkowanie

4 wskazówki dotyczące przeprowadzki (od profesjonalnych przeprowadzek)

Przeprowadzka to ekscytujący i obiecujący nowy początek! Jednak jednym z największych wyzwań związanych z przeprowadzką jest sama przeprowadzka. Od pakowania pudeł po ich etykietowanie, to dużo organizacji. Nie wspominając o tym, że jeśli masz pianino lub kanapę segmentową, będziesz musiał wykonać kilka ciężkich prac, aby to zrobić. Właśnie dlatego stworzyliśmy listę najlepszych wskazówek dotyczących przeprowadzki, które pomogą ci przeprowadzić się bez stresu.

Może to być co najmniej przytłaczające, jeśli nigdy wcześniej nie przeprowadzałeś się ani nie rozładowywałeś dużych dostaw. A ponieważ nie każdy ma budżet na wynajęcie profesjonalnych firm przeprowadzkowych, wielu z nas jest zmuszonych do samodzielnego wykonywania ciężkich prac. Nie obawiaj się, mamy dla Ciebie radę. Oto kilka najlepszych wskazówek (od profesjonalnych firm przeprowadzkowych), jak przeprowadzić udaną i sprawną przeprowadzkę.

Zacznij wcześnie

Im wcześniej rozpoczniesz cały proces, tym będzie on łatwiejszy. Pozostawienie rzeczy na ostatnią chwilę może sprawić, że będziesz zestresowany i nie będziesz miał czasu. Jeśli jednak zaczniesz organizować pudełka, planować daty i etykietować na wczesnym etapie, poczujesz się znacznie mniej pod presją czasu. Kiedy robisz rzeczy stopniowo, jest mniej prawdopodobne, że zapomnisz o ważnych krokach i masz większe szanse na płynną przeprowadzkę.

Porządkowanie

Jednym z największych błędów, jakie można popełnić, jest zapomnienie o uporządkowaniu rzeczy przed rozpoczęciem procesu pakowania. Przeprowadzka wymaga czystego konta przed spakowaniem wszystkiego. Zamiast po prostu wrzucać wszystko do pudeł bez żadnego przemyślenia, dokładnie przejrzyj wszystko i bądź ze sobą szczery co do tego, co można oddać lub sprzedać.

Są szanse, że nie potrzebujesz teraz absolutnie wszystkiego w swoim domu, a przeprowadzka jest wspaniałą okazją do oczyszczenia. Nie tylko przysporzy ci to mniej pracy, ponieważ masz mniej do spakowania, ale jest to nawet okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy na rzeczach, których już nie używasz.

Używaj wysokiej jakości materiałów do pakowania

Zanim nawet rozważysz wrzucenie swoich rzeczy do plastikowych toreb lub cienkich pudełek, powinieneś skorzystać z rad profesjonalistów. Zalecają oni stosowanie wysokiej jakości materiałów, które są wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać proces przeprowadzki. W końcu rzeczy będą popychane i grzechotane w ciężarówce, więc chcesz mieć pewność, że wszystko jest starannie zapakowane.

Wysokiej jakości materiały opakowaniowe minimalizują ryzyko uszkodzeń i ostatecznie zapewniają lepszą organizację. Nie mówimy tu tylko o pudełkach. Powinieneś także upewnić się, że w zestawie znajdują się koce do owinięcia mebli. Zdziwiłbyś się, jak wiele zadrapań i wgnieceń powstaje nawet podczas pozornie prostej przeprowadzki. Można tego łatwo uniknąć, przykrywając meble podczas transportu.

Oznacz wszystko etykietą

Wiele osób popełnia błąd, zakładając, że rozpakują wszystko zaraz po przybyciu do nowej lokalizacji. Jednak rzadko tak się dzieje. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz mieszkać z pudełkami przez co najmniej kilka dni do tygodnia, a nawet kilka miesięcy, w zależności od wyjątkowych okoliczności! Dlatego chcesz mieć pewność, że znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Można to zrobić, oznaczając pudełka ich zawartością w celu ułatwienia dostępu. Jeśli masz wątpliwości, oznacz je!

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej