Nasze recenzje

Apple może zrezygnować ze skórzanych pasków do zegarków Apple Watch i etui do iPhone’ów

Apple może zrezygnować ze skórzanych pasków dla zegarków Apple Watch.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o twierdzeniach, że Apple planuje pozbyć się skórzanych etui w nadchodzącej linii iPhone’ów 15. Teraz twierdzi się, że rozszerzy ten skórzany ubój na Apple Watch i jego fantazyjną gamę pasków ze skóry bydlęcej.

Mark Gurman z Bloomberga – zawsze wiarygodne źródło wskazówek dotyczących Apple – napisał na Twitterze, że Apple oferuje pracownikom drogie paski Hermes Apple Watch z rabatem do 90%.

Aktualizacja tego założenia: Powiedziano mi, że Apple w zeszłym miesiącu zaczęło oferować pracownikom swoje skórzane akcesoria Hermes (i skórzane paski) z rabatem do 90%. Najwyraźniej trwa czyszczenie zapasów. Wewnętrzna transakcja trwa, ale wszystko jest niedostępne. https://t.co/fBrLlTY9kC-

Mark Gurman (@markgurman) 5 września 2023

r.

Takie posunięcie pachnie czyszczeniem zapasów i rzeczywiście, Gurman twierdzi, że zapasy tych skórzanych akcesoriów są obecnie na wyczerpaniu.

W zeszłym tygodniu wyciekły zdjęcia i szczegóły dotyczące nowego materiału ze skóry syntetycznej, nad którym pracowało Apple. Najwyraźniej Apple zadebiutuje tym materiałem „FineWoven” w nadchodzącej ofercie etui na iPhone’a 15.

100 GB dodatkowych danych z umową na iPhone’a 14

Możesz obecnie uzyskać 100 GB dodatkowych danych w ramach umowy obejmującej iPhone’a 14 Vodafone na Mobiles.co.uk w ramach ofert tygodnia Czarnego Piątku.

  • Mobiles.co.uk
  • 100 GB dodatkowych danych
  • Bezpłatnie w ramach umowy Vodafone

Zobacz ofertę

Wszystko to jest oczywiście godne pochwały z punktu widzenia dobrostanu zwierząt. Jak jednak zauważyliśmy w naszym poprzednim artykule, okaże się, czy ten nowy tkany materiał jest bardziej zrównoważony w szerszym znaczeniu. Apple nadal oferuje oczywiście silikonowe etui i przezroczyste plastikowe etui, które nie ulegają biodegradacji i są trudniejsze do recyklingu.

Apple jest jednym z liderów w dążeniu do bardziej odpowiedzialnej produkcji i pakowania, więc nie zdziwilibyśmy się, gdyby odejście od skóry było dopiero początkiem szerszego przeglądu akcesoriów.

Wszystko prawdopodobnie zostanie ujawnione 12 września, kiedy to Apple ma zorganizować wydarzenie, aby uruchomić zarówno iPhone’a 15, jak i linie Apple Watch 9 – prawdopodobnie bez śladu skóry.

Może ci się również spodobać

Read More