Majsterkowanie

Jak zmodernizować pokój rodzinny, aby był nowoczesny i stylowy

Czy Twój pokój rodzinny rozpaczliwie potrzebuje zmiany? Czy czuje się zmęczony i datowany, czyniąc go najbardziej nieatrakcyjnym pokojem w twoim domu? Dla wielu właścicieli domów, pokój rodzinny jest miejscem, gdzie każdy relaksuje, być może ogląda telewizję, gra kilka gier planszowych, a nawet zabawia gości. Dla tych powodów chcesz rodzaj przestrzeni, która jest nie tylko wygodna, ale że czujesz się dumny z pokazywania.

Aby pomóc Ci przywrócić styl w Twoim pokoju rodzinnym, oto kilka nowoczesnych aktualizacji, które możesz wprowadzić.

Wyczyść bałagan – spraw, by przestrzeń była otwarta i świeża

Zanim zaczniesz myśleć o przeprojektowaniu przestrzeni, projekt decluttering powinien być na stole. Zabierając wszystkie niepotrzebne „rzeczy” natychmiast otworzy przestrzeń i sprawi, że poczuje się ona większa, świeższa, bardziej nowoczesna i czystsza. Dopiero gdy usuniesz bałagan, możesz zacząć pracować nad planem projektu.

Czy nadszedł czas, aby zaktualizować meble i przyjąć nowy styl?

Meble mają tendencję do bycia największym obiektem w każdym pokoju, więc składają oświadczenie, czy zamierzasz, aby tak było, czy nie. Więc co to jest oświadczenie, które robią twoje obecne meble? Jeśli mają więcej niż pięć lat, istnieje duża szansa, że nie są już stylowe, więc nie dodają niczego do pokoju. Aby przestrzeń poczuła się nowocześnie, zdecyduj się na meble, które są bardziej opływowe bez dodatkowego luzu. Wszystkie elementy powinny mieć czyste linie i nie zawierać „ozdobnych” funkcji. Nie czuj się ograniczony, aby iść z tradycyjnymi kawałkami albo. Może sofa nie działa dla przestrzeni, może wolisz kilka foteli i loveseat zamiast?

Wykorzystaj inteligentne oświetlenie, aby zapewnić lepszą kontrolę i dodatkowe funkcje

Jeżeli zależy Ci na nowoczesnych funkcjach, to instalacja inteligentnego oświetlenia jest najlepszym rozwiązaniem. Inteligentne oświetlenie daje całkowitą kontrolę nad atmosferą w pokoju, w zakresie oświetlenia. Możesz ustawić timery i obsługiwać oświetlenie zdalnie, a w zależności od żarówki może mieć funkcję ściemniania lub nawet zdolność do zmiany kolorów. Pamiętaj, aby również rozważyć, jak kolor oświetlenia – ciepły, chłodny lub naturalny – wpływa na przestrzeń. Możesz wybrać tylko jeden lub mieć mieszankę. Strony takie jak Bazz lighting oferują cały szereg inteligentnych produktów oświetleniowych, więc możesz znaleźć coś, co działa z dostępną przestrzenią w pokoju rodzinnym i wystrojem.

Czas na nową paletę kolorów

Najlepszym sposobem, aby zrobić wpływ w pokoju jest wybrać nową paletę kolorów i pomalować ściany. Nawet jeśli nie byłeś, aby zrobić coś innego, ta jedna prosta wskazówka przekształci przestrzeń. Niektóre z najlepszych kolorów farb dla nowoczesnej przestrzeni obejmują:

  • Szary
  • Biały
  • Czarny
  • Niebieski
  • Zielony

Możesz eksperymentować z głębią i intensywnością kolorów, ale staraj się pozostać po chłodnej stronie rzeczy, aby czuć się rześko i nowocześnie.

Pokochasz przestrzeń, którą zaprojektowałeś

Używać wszystkie te porady zapewnia że ty kochasz nowego i nowoczesnego spojrzenie rodzinnego pokój który projektowałeś.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej