Nasze recenzje

Nie zawracaj sobie głowy Flip 5, gdy Galaxy Z Flip 4 jest tak tani

Galaxy Z Flip 5 może być wciąż świeży na rynku, ale Flip 4 jest teraz o wiele bardziej kuszącą słuchawką dzięki tej niesamowitej ofercie.

Już teraz możesz nabyć stylowy Galaxy Z Flip 4 z 100 GB za jedyne 32 GBP miesięcznie i absolutnie nic do zapłacenia z góry. W porównaniu ze znacznie wyższymi cenami, z którymi można by się rozstać za Z Flip 5, Z Flip 4 jest kradzieżą w tej cenie i znacznie łatwiejszym do polecenia osobom z ograniczonym budżetem.

Warto również zauważyć, że całkowity koszt umowy wynosi 768 funtów, co w porównaniu z pierwotną ceną 999 funtów RRP Z Flip 4 w momencie premiery pokazuje, jak bardzo okazyjna jest ta taryfa.

Jedyną rzeczą, na której naprawdę tracisz, decydując się na Flip 4, jest większy ekran zewnętrzny, który wprowadził Flip 5, ale poza tym doświadczenie jest w dużej mierze takie samo.

Galaxy Z Flip 4 Okazja

Nadszedł czas, aby tanio zdobyć jeden z najlepszych składanych telefonów, z ogromnym limitem 100 GB danych do uruchomienia.

  • Fonehouse
  • Brak kosztów z góry
  • Tylko 32 GBP/miesiąc

Zobacz ofertę

W tym momencie, w dużej mierze dzięki bombardowaniu reklamami ze strony Samsunga, zalety telefonu z klapką nie są dla nikogo stracone. Nie tylko pozwala to na urządzenie, które jest cudownie kompaktowe i może być przechowywane w kieszeni, torebce lub torebce bez problemu, ale także ma na celu powstrzymanie użytkownika przed marnowaniem czasu na różne aplikacje.

Ze względu na zewnętrzny wyświetlacz Z Flip 4, możesz szybko sprawdzić wszystkie najważniejsze powiadomienia, oszczędzając sobie konieczności otwierania telefonu i sprawdzania, czy coś przyszło. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą spędzać mniej czasu na doomscrollingu, a więcej z dala od mediów społecznościowych.

Ponadto, ponieważ składana konstrukcja Z Flip 4 pozwala mu działać jako prowizoryczna podstawka, możesz z łatwością nagrywać filmy z kamery, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla twórców treści. Doskonale łączy się to z limitem 100 GB danych, dzięki czemu można bez problemu przesyłać treści w podróży.

Za wszystko, co oferuje ta umowa, trudno byłoby znaleźć lepszą ofertę na składany telefon w tej chwili, więc jeśli chciałeś podjąć decyzję, to jest to czas na zakup.

Może ci się również spodobać

Read More