Szycie

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 25 czerwca

Happy Sunday Fold Liners! Nadszedł czas na cotygodniową dawkę The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia. Ten blog i vlog przedstawiają niektóre z nowości, które pojawiły się w sklepie w tym tygodniu. Kate opowiada o wszystkich szczegółach, które musisz znać, więc jeśli jesteś maniakiem wzorów, tak jak my, to jest to dla Ciebie!

Jeśli lubisz towarzystwo podczas szycia i chcesz być na bieżąco z gorącymi premierami. Możesz subskrybować i nigdy niczego nie przegapić.

Mamy dwa nowe wzory od Merchant & Mills, które świetnie wyglądają noszone razem – zwłaszcza uszyte z jednego materiału, aby stworzyć fajny zestaw! Clover to prosta sukienka lub top w kształcie litery T z marszczonym dekoltem ze sznurkiem, który jest idealny na gorące letnie dni.

Rozmiary: UK 6 – 28

Format: PDF

Spódnica Mathilde to luźna i zwiewna spódnica z głębokim elastycznym pasem i dużymi naszywanymi kieszeniami. Proste instrukcje i łatwa konstrukcja sprawiają, że są to świetne wykroje dla początkujących.

Rozmiary: UK 6 – 28

Format: PDF

Luźny krój tej zwiewnej letniej sukienki gwarantuje absolutny komfort nawet w najgorętszy dzień… brzmi dobrze! Sukienka Juliana Martejevs Utah ma szerokie rękawy, marszczenia, boczne kieszenie i wiązanie przy dekolcie z tyłu.

Rozmiary: UK 6/8 – 20

Format: PDF

Szukasz projektu, który pozwoli Ci wykorzystać cenne resztki materiału? Matchy Matchy Pepulm Split Tank to luźny, dopasowany tank o sylwetce w kształcie litery A z wysokim, marszczonym peplumem z tyłu.

Rozmiary: UK 6 – 38

Format: PDF

Kolejna świetna opcja na wykorzystanie resztek i stworzenie czegoś idealnego na piknik – Matchy Matchy Picnic Squares Quilt.

Jest to prosty wzór na kołdrę oparty na kwadratach i prostokątach – idealny dla początkujących!

Ten prosty wzór wygląda naprawdę efektownie uszyty w kolorach blokowych – bardzo letni akcent! Spódnica You Made My Day Mexicana to swobodna spódnica maxi z marszczeniami i elastyczną talią.

Rozmiary: UK 6 – 22

Format: PDF

Powiązane wpisy

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 18 czerwca

Przeczytaj post

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 11 czerwca

Przeczytaj post

The Edit: Nowości w szablonach do szycia – 4 czerwca

Przeczytaj post

The Edit: Nowości w szablonach do szycia – 28 maja

Przeczytaj post

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej