Szycie

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 27 sierpnia

Happy Sunday Fold Liners! Nadszedł czas na cotygodniową dawkę The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia. Ten blog i vlog przedstawiają niektóre z nowości, które pojawiły się w sklepie w tym tygodniu. Kate opowiada o wszystkich szczegółach, które musisz znać, więc jeśli jesteś maniakiem wzorów, tak jak my, to jest to dla Ciebie!

Jeśli lubisz towarzystwo podczas szycia i chcesz być na bieżąco z gorącymi premierami. Możesz subskrybować i nigdy niczego nie przegapić.

Dołącz do nas i powitaj nową projektantkę w rodzinie Fold Line! Wzory Madswick są pełne pięknych, kapryśnych i unikalnych detali, którym musisz przyjrzeć się bliżej! Założona przez Madeline Southwick, Madswick ma na celu tworzenie wysokiej jakości wzorów o przemyślanej konstrukcji, które skutkują ponadczasowym elementem, który będziesz pielęgnować. Jeśli chcesz rozwinąć swoje kreatywne mięśnie szycia, to jest to świetny projektant, z którym możesz to zrobić! Detale na sukience Raida i bluzce Raida są po prostu urocze, nigdy nie szyłam marszczonego karczku, więc chętnie spróbuję!

Dobra wiadomość, bestsellerowa koszulka Matchy Matchy Collage Gather Top jest teraz dostępna jako sukienka! Sukienka Collage Gather ma luźny, pudełkowy krój z delikatnymi marszczeniami po bokach, które dodają jej kształtu i swobody. Sukienka ma ukryte w szwach kieszenie i ma wiele długości sukienki oznaczonych bezpośrednio na wykroju, od mini do maxi. Zaprojektowana do szycia jako patchwork lub z jednego materiału, jest przyjemna w szyciu, łatwa do dostosowania i szybko się składa.

Jeśli jeszcze nie próbowałaś wzorów Matchy Matchy, jest to dobry punkt wyjścia. Konstrukcja wykroju pozwala na użycie mniejszych kawałków materiału – idealnych na skrawki! Bluzka i sukienka Skipper mają swobodny, przewiewny krój, dekolt w szpic i lekko opadające ramiona, co nadaje im wygląd mini rękawków. Tył ma wysoki karczek z miękkim, marszczonym panelem. To idealne rozwiązanie do zabawy z nadrukami i kolorami!

Szukasz koszuli na lato? Ta jest dobra! Koszula Nosara od Itch to Stitch ma wszystkie klasyczne elementy, które kochasz – zapięcie na guziki z przodu, standardowy kołnierzyk ze stójką, wysoki dół koszuli – i urocze krótkie rękawy, które płynnie łączą się z gorsetem. Wykroje Itch to Stitch są świetne, ponieważ mają wiele opcji miseczek na biust, które mogą pomóc w uzyskaniu doskonałego dopasowania.

Otrzymaliśmy od Bara Studio kilka fantastycznych wzorów dzianin, w tym praktyczny zestaw do jogi i kilka wspaniałych letnich sukienek. Wykroje zawierają samouczki wideo krok po kroku, co jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto woli oglądać kroki podczas szycia (w języku niemieckim z angielskimi napisami).

Powiązane posty

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 20 sierpnia

Przeczytaj post

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 13 sierpnia

Przeczytaj post

The Edit: Nowości w szablonach do szycia – 6 sierpnia

Przeczytaj post

The Edit: Nowości w szablonach do szycia – 30 lipca

Przeczytaj post

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej