Szycie

Znajdź ten wzór: Barbie – The Fold Line

Nie sądzę, abyśmy kiedykolwiek mieli tak wiele próśb o znalezienie mojego wzoru! Udałam się więc do kina i zanurzyłam się w świecie Barbie, aby móc upolować wzory na stroje z filmu. Muszę powiedzieć, że osobiście uwielbiam ten film, to była uczta dla oczu, fabuła była świetna, a Ryan Reynolds był epicki. Jeśli jeszcze nie byliście na tym filmie, gorąco go polecam, a mnie przeniósł on z powrotem do czasów, gdy sama marzyłam o domku Barbie. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tym, jak powstał ten zestaw, ta wycieczka wideo na Architectural Digest była fantastyczna. Jako koleżanka po fachu, uwielbiałam dowiadywać się o skalowaniu rekwizytów, sposobie ich wykonania i wierności zabawce.

Dość mojego gadania… może porozmawiamy o wzorach? Poniżej znajduje się film przedstawiający wszystkie wzory, które udało mi się znaleźć wraz ze zdjęciami.

Prawa autorskie do zdjęć Warner Bros. Studios

Ta kowbojka wyglądała niesamowicie i nosiła ją przez znaczną część filmu. Strój ten byłby świetnym przebraniem na bal przebierańców lub Halloween. Wzory, które moim zdaniem dobrze by się do tego nadawały, to kamizelka Fibre Mood Vivienve na górę. Spodnie McCalls 8369 są kolejną dobrą opcją i warto zwrócić uwagę na detale siedziska w talii.

Prawa autorskie do zdjęć Warner Bros. Studios

Gdy Barbie zabrały się do pracy, próbując odzyskać swój świat, wszystkie miały na sobie te fantastyczne różowe kombinezony. Mam dla ciebie dwie świetne opcje, które dobrze się sprawdzają. Jeśli lubisz szczuplejsze nogawki, wybierz model Our Lady of Leisure Gimlet. Jeśli wolisz coś z szerszą nogawką, wybierz McCall’s 8243. Obie mają zapięcie na guziki z przodu i wiązanie w talii.

Prawa autorskie do zdjęć Warner Bros. Studios

To była jedna z moich ulubionych scen w Białym Domu… ahem, Różowym Domu. Te super zabawne garnitury z odrobiną Chanel, ponieważ zostały wykonane z tkaniny Boucle.

Prawa autorskie do zdjęć Warner Bros. Studios

Znalazłem kilka super wzorów dla tych stylizacji. Pierwszym z nich jest nowe wydanie od Bella Loves Patterns z kurtką Freddie, która ma klasyczny krój. Aby uzyskać pełny wygląd wzoru McCall’s 8370, w zestawie znajduje się zarówno spódnica, jak i kurtka. Aby uzyskać bardziej nowoczesne podejście, wybierz przyciętą kurtkę Bryce marki Vikisews. Aby uzyskać coś o nieco mniejszej strukturze, wybierz marynarkę Heather Blazer od Friday Pattern Company.

Prawa autorskie do zdjęć Warner Bros. Studios

Gdy Barbie opuszcza Świat Barbie, nie sposób nie zachwycić się tą sukienką, którą miała na sobie w samochodzie. Tak długo szukałam idealnego dopasowania, ale myślę, że Simplicity 1459 można zaadaptować. Jeśli uwielbiasz polować na wzory vintage, to Simplicity 3581 ma dwurzędowy gorset i kołnierzyk, który można zaadaptować.

Prawa autorskie do zdjęć Warner Bros. Studios

Ken…. ahhh Ken. Było kilka niesamowitych strojów… futro z końmi na podszewce było nie z tego świata. Wydawało mi się, że to klasyczny wygląd dla niego i wielu innych Kenów, a Simplicity 9758 był na miejscu. Podobało mi się również to, że był w kolorze różowym!

Prawa autorskie do zdjęć Warner Bros. Studios

Piżama party! Babski wieczór nie byłby kompletny bez fantastycznych piżam i pomyślałam, że zestaw Nina Lee Picadilly jest podobny do dolnego zdjęcia. Zestaw Closet Core Carolyn byłby idealny do powyższego zdjęcia… Wystarczy dodać Maribou na rękawach i u dołu.

Prawa autorskie do zdjęć Warner Bros. Studios

Bądźmy szczerzy, Weird Barbie ma niezły wygląd, a ten różowy numer z dużymi rękawami był moim osobistym faworytem. Sukienka Fibre Mood Judy jest prawie idealnie dopasowana. Dodaj trochę tiulu do główki rękawa, aby nadać rękawom więcej dramatyzmu!

Prawa autorskie do zdjęć Warner Bros. Studios

Musiałam dołączyć tę sukienkę, ponieważ jest na wielu zdjęciach promocyjnych i szczerze mówiąc, jest wspaniała. Wykrój Burda 6343 z dużymi plisami na spódnicy był najbardziej odpowiedni, ale Simplicity 9738 również będzie pasować.

Prawa autorskie do zdjęć Warner Bros. Studios

Ostatnia, ale nie mniej ważna impreza Barbie…. ten kombinezon był TAK dobry. Długo szukałam kombinezonu bez ramiączek i szczerze mówiąc, trochę się z tym męczyłam. Te są najlepsze, ale jeśli masz jakieś sugestie, daj mi znać. Model McCall’s 8101 ma szeroką nogawkę, a model 8360 ma węższy krój.

Mamy nadzieję, że się podobało i wkrótce wrócimy.

Powiązane posty

Get the Look: Esme Young

Przeczytaj post

Znajdź ten wzór: Daisy Jones i Szóstka

Przeczytaj post

The Sew Down – Marzec

Przeczytaj post

Szycie w dół – luty

Przeczytaj post

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej