Nasze recenzje

Wiosenna wyprzedaż Amazon: Oferty na Kindle, Echo Dots i nie tylko na żywo

Najlepsze oferty wiosennej wyprzedaży Amazon: Nowa wiosenna wyprzedaż Amazon jest już dostępna i jest absurdalna ilość ofert, w które można się zagłębić, ale znaleźliśmy najlepsze z nich.

Jakby Prime Day, Black Friday i zeszłoroczna wyprzedaż „Early Prime Access” nie wystarczyły, Amazon zdecydował się uruchomić kolejną coroczną wyprzedaż, tym razem spadającą wiosną, która jest zwykle pozbawiona jakichkolwiek większych wydarzeń sprzedażowych. Najwyraźniej Amazon chce wykorzystać ten spokojny okres, wabiąc chętnych kupujących na swoją stronę internetową mnóstwem smacznych ofert.

Jednak podobnie jak w przypadku przeciętnej wyprzedaży Amazon, ofert jest prawie zbyt wiele, aby je zliczyć, co może zmienić proces faktycznego wyszukiwania przyzwoitych ofert w nieco kłopotliwy. Aby oszczędzić ci marnowania czasu na przeszukiwanie towarów Amazon, poszliśmy już naprzód i wyszukaliśmy najlepsze oferty dostępne w sprzedaży, przenosząc je na tę stronę do wglądu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o samej wyprzedaży i o tym, jak długo potrwa, zapoznaj się z naszą krótką sekcją FAQ poniżej, aby być na bieżąco. Dla każdego, kto po prostu chce przejść od razu do rabatów, przewijaj dalej, aby znaleźć nasz stale aktualizowany blog na żywo z najlepszymi ofertami Amazon Spring Sale.

Zarejestruj się w Amazon Prime

Chcesz cieszyć się darmową dostawą następnego dnia i dostępem do Prime Video? Już teraz możesz zarejestrować się w bezpłatnym 30-dniowym okresie próbnym Amazon Prime.

  • Amazon
  • Anuluj w dowolnym momencie
  • 30-dniowy bezpłatny okres próbny

Zobacz ofertę

Często zadawane pytania

Jak długo trwa wiosenna wyprzedaż Amazon?

Wiosenna wyprzedaż Amazon oficjalnie rozpoczyna się o godzinie 18:00 w poniedziałek, 27 marca. Wyprzedaż potrwa do wieczora i zakończy się o północy w środę, 29 marca.

Czy potrzebuję Amazon Prime?

W przeciwieństwie do Amazon Prime Day, nie trzeba mieć konta Amazon Prime, aby wziąć udział w wiosennej wyprzedaży Amazon. Warto jednak zauważyć, że jeśli chcesz, aby okazje, które przeciągnąłeś, pojawiły się szybko, możesz rozważyć skorzystanie z trwającej oferty, która zapewnia ci tydzień Prime za jedyne 99 pensów.

Blog na żywo

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej