Nasze recenzje

Słuchawki AirPods Max doczekały się pierwszej od wieków obniżki ceny

Słuchawki nauszne AirPods Max firmy Apple są drogim zestawem, jednak zauważyliśmy rzadką zniżkę na Amazon.

W ramach wiosennej wyprzedaży Amazon obniżył cenę słuchawek AirPods Max o 20 funtów, dzięki czemu typowa cena 549 funtów, którą zapłaciłbyś, gdybyś wszedł do sklepu Apple Store, spadła do 529 funtów.

To niezła oszczędność i chociaż pozostają one drogim elementem technologii, który nie spodoba się każdemu, jeśli jesteś na rynku AirPods Max, jest to dobra okazja.

Umowa wygląda – przynajmniej w momencie pisania – na dostępną dla wszystkich kolorów, więc możesz wybierać spośród srebrnego, zielonego, niebieskiego, czerwonego i czarnego. Zielony model można zobaczyć na głównym obrazku powyżej.

W naszej świecącej 4/5 gwiazdkami recenzji AirPods Max powiedzieliśmy: „Pierwsza para słuchawek dousznych Apple to luksus skierowany wyłącznie do tych, którzy w pełni zakorzenią się w stale rozwijającym się ekosystemie Apple”.

Zaoszczędź na Apple AirPods Max

W ramach wiosennej wyprzedaży Amazon obniżył cenę słuchawek AirPods Max o 20 GBP, obniżając typową cenę 549 GBP do 529 GBP.

  • Amazon
  • Oszczędność 20 funtów
  • Teraz 529 funtów

Zobacz ofertę

Kontynuowaliśmy recenzję, mówiąc: „Są pełne dobrych pomysłów, sprytnych elementów konstrukcyjnych i cudownie wszechstronnego dźwięku, ale cena, w porównaniu z dużymi rywalami, sprawi, że dla wielu będą one trudne do sprzedania”.

AirPods Max brzmią fantastycznie i przewidywalnie bardzo dobrze współpracują z produktami iOS i macOS. ANC (aktywna redukcja szumów) jest obsługiwana i świetnie radzi sobie z blokowaniem głośnych dźwięków z samolotów, pociągów lub głośnego biura. Jeśli często dojeżdżasz do pracy lub podróżujesz, słuchawki ANC są łatwą rekomendacją.

Tryb przezroczystości pozwalający na przenikanie hałasu z zewnątrz jest również doskonały, podczas gdy Spatial Audio jest dostępny do wciągającego słuchania wraz ze śledzeniem głowy i wieloma sztuczkami obliczeniowymi poprawiającymi jakość dźwięku.

Może ci się również spodobać

Read More