Nasze recenzje

AirPods 3. generacji są teraz tańsze niż kiedykolwiek

Obecnie można odebrać słuchawki Apple AirPods 3 taniej niż kiedykolwiek.

Amazon sprzedaje obecnie te zgrabne prawdziwie bezprzewodowe słuchawki za jedyne 159 funtów. To oszczędność 20 funtów, czyli 11% od oryginalnej ceny 179 funtów.

Zaoszczędź 11% na Apple AirPods 3

Amazon oferuje obecnie trzecią generację Apple AirPods za jedyne 159 funtów, co stanowi oszczędność 20 funtów w stosunku do RRP.

  • Amazon
  • Oszczędność 11%
  • Teraz £159

Zobacz ofertę

Chociaż są już na rynku od jakiegoś czasu, Apple AirPods 3 pozostają najnowszymi i najwspanialszymi regularnymi słuchawkami firmy. Oceniliśmy je 4 z 5 w naszej recenzji, stwierdzając, że „The AirPods 3 są łatwym zaleceniem dla użytkowników iPhone’a, którzy chcą pary prostych, dobrze brzmiących pączków, które działają dobrze i trwają długo między ładowaniami”.

Małe i eleganckie słuchawki AirPods stały się już ikoną, a ich biały kształt stał się synonimem osobistego dźwięku dla całego pokolenia użytkowników iPhone’ów. Ten model trzeciej generacji został dopracowany, aby wyglądać nieco bardziej jak AirPods Pro, z krótszym trzonem. Są też odporne na pot i mają klasę IPX4.

Jeśli na co dzień korzystasz ze sprzętu Apple, dużą część atrakcyjności słuchawek Apple AirPods 3 w porównaniu z wysiłkami innych marek stanowi to, jak płynnie podłączają się one do iPhone’a lub komputera Mac. Możesz za to podziękować sprytnemu układowi H1 Chip firmy Apple.

Choć nie ma tu żadnej formy redukcji szumów – to zadanie dla AirPods Pro – otrzymujesz wsparcie Dolby Atmos i Spatial Audio. Ogólnie rzecz biorąc, otrzymujesz również znacznie lepszą jakość dźwięku w porównaniu do poprzednich AirPods.

Apple AirPods trzeciej generacji są sprawdzone wyniki w grze osobistych audio, a oni są szczególnie atrakcyjne teraz, że są tańsze niż kiedykolwiek.

Może ci się również spodobać

Read More