Nasze recenzje

Cena MacBooka Air M2 została właśnie mocno obniżona

Laptop Apple MacBook Air M2 jest jednym z naszych absolutnych faworytów, a ta słodka zniżka obniża go do bardziej przystępnej ceny.

Amazon UK sprzedaje obecnie MacBooka Air 2022 z M2 za jedyne £1,019.98. To 129 funtów mniej niż cena wywoławcza wynosząca 1149 funtów. Dotyczy to 13,6-calowego modelu z 256 GB pamięci masowej SSD i 8 GB pamięci RAM.

MacBook Air M2 po soczystej obniżce ceny

Niesamowity MacBook Air M2 (2022) firmy Apple oscyluje teraz wokół ceny 1000 GBP, co czyni go jednym z najlepszych laptopów na rynku.

  • Amazon
  • Oszczędność 129 funtów
  • Teraz 1019,98 funtów

Zobacz ofertę

Jeśli na przykład zamierzasz wrócić na uniwersytet, jest to dobry sposób na zaoszczędzenie kilku dolarów. Możesz uzyskać zniżkę na wszystkie cztery opcje kolorystyczne, ale wersje Silver i Space Grey oferują najlepsze oszczędności. Działaj jednak szybko, ponieważ poziom zapasów jest niski.

Wersja M2 MacBooka Air stanowiła długo oczekiwane przeprojektowanie klasycznego ultraprzenośnego urządzenia. Procesor M2 ma 8-rdzeniowy procesor CPGU i 8-rdzeniowy procesor graficzny oferujący dużą moc, a czas pracy na baterii wynosi do 18 godzin.

Wyświetlacz Retina oferuje jasność 500 nitów, a także ulepszoną kamerę FaceTime HD oraz układ czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym. Poprawiła się również łączność, powracając ukochany port ładowania MagSafe, dwa porty USB-C Thunderbolt i przewodowe gniazdo słuchawkowe.

W naszej recenzji pokochaliśmy fantastyczną wydajność, elegancki, zaktualizowany wygląd, doskonałą klawiaturę i gładzik oraz długi czas pracy na baterii. Nie podobał nam się wydatek, ponieważ jego cena zaczynała się od 1249 funtów. Ale od tego czasu cena spadła o 100 funtów i jest o kolejne 125 funtów niższa dzięki tej ofercie Amazon.

Nasz recenzent podsumował: „MacBook Air M2 (2022) to wyjątkowy laptop. Jest szybki, ma świetny wyświetlacz i elegancki wygląd, który zapożycza nowoczesny wygląd swojego droższego rodzeństwa Pro i czyni go bardziej przenośnym.

„Żywotność baterii jest wystarczająca na intensywny dzień pracy, a procesor M2 nie tylko przeżuwa podstawowe zadania, ale jest więcej niż zdolny do wykonywania bardziej „profesjonalnych” zadań z łatwością.

„Gdyby ta maszyna oscylowała wokół 1000 funtów / 1000 dolarów, byłaby bez wątpienia najlepszym laptopem, ale przy obecnej cenie wywoławczej może być trochę za droga dla wielu”.

Cóż, teraz oscyluje wokół tej granicy, w każdym razie przez jakiś czas.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej