Nasze recenzje

Zelda: Tears of the Kingdom Switch OLED Edition kusi nas do aktualizacji

Nintendo ujawniło dziś dziesięć minut rozgrywki z nadchodzącego The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ale także zadebiutowało specjalną edycją konsoli Nintendo Switch OLED, na której można w nią grać.

Edycja Tears of the Kingdom Switch OLED trafi do sprzedaży 28 kwietnia, czyli za miesiąc. Jest ozdobiona grafiką i rozpoznawalnymi hieroglifami z gry na Joy Cons i stacji dokującej konsoli.

Zaoszczędź na PS5 Disc Edition x Resident Evil 4

Resi 4 i konsola PS5 z kontrolerem DualSense są teraz w sprzedaży na Box.co.uk. Użyj kodu BOX20, aby uzyskać 20 £ zniżki

  • Box.co.uk
  • Użyj kodu BOX20
  • £499.99

Zobacz ofertę

Od 12 maja, kiedy gra oficjalnie trafi do sprzedaży, będzie można również kupić tematyczny kontroler Switch Pro i oficjalne etui. Wszystkie opcje będą dostępne dla Brytyjczyków. Nintendo nie ogłosiło jeszcze cen, ale Switch OLED zwykle kosztuje £309.99 w pełnej cenie.

Emocje związane z grą Tears of the Kingdom mogą zachęcić niektórych graczy nawet do ulepszenia swojego pierwszego modelu Switch, który może pokazywać swój wiek.

Switch OLED ma większy 7-calowy ekran niż oryginalny 6,2-calowy Switch, a także lepszą technologię wyświetlania. Switch OLED nie ma większej mocy, ale ulepszony i większy ekran może być kluczowy dla graczy, którzy chcą cieszyć się oszałamiającym krajobrazem Hyrule stworzonym przez Nintendo w całej okazałości.

Dostępna jest również pamięć o pojemności 64 GB, dzięki czemu można przechowywać więcej gier, a także ulepszona żywotność baterii, dzięki czemu można grać dłużej. Nasz recenzent stwierdził, że jest to świetne ulepszenie do grania przenośnego, ale jeśli grasz głównie w trybie zadokowanym, to nie zobaczysz żadnego z tych ulepszeń, więc najlepiej będzie zawrócić.

Ryan Jones napisał w swojej recenzji z końca 2021 roku: „Byłem pod wielkim wrażeniem Nintendo Switch OLED. Jakość obrazu na ekranie jest znacznie wyższa niż się spodziewałem, a dodatkowe ulepszenia, takie jak solidniejsza podstawka, szerszy ekran i bardziej ekskluzywna konstrukcja, pomagają zapewnić, że jest to absolutnie najlepsze przenośne urządzenie do gier, jakie można teraz kupić”.

Jeśli chodzi o prezentację rozgrywki, którą Nintendo opublikowało dzisiaj. Cóż, bez dalszych ceregieli, możesz zanurzyć się poniżej. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oficjalnie trafi do sprzedaży 12 maja, wyłącznie na Nintendo Switch.

Może ci się również spodobać

Read More