Nasze recenzje

Zelda: Tears of the Kingdom Switch OLED Edition kusi nas do aktualizacji

Nintendo ujawniło dziś dziesięć minut rozgrywki z nadchodzącego The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ale także zadebiutowało specjalną edycją konsoli Nintendo Switch OLED, na której można w nią grać.

Edycja Tears of the Kingdom Switch OLED trafi do sprzedaży 28 kwietnia, czyli za miesiąc. Jest ozdobiona grafiką i rozpoznawalnymi hieroglifami z gry na Joy Cons i stacji dokującej konsoli.

Zaoszczędź na PS5 Disc Edition x Resident Evil 4

Resi 4 i konsola PS5 z kontrolerem DualSense są teraz w sprzedaży na Box.co.uk. Użyj kodu BOX20, aby uzyskać 20 £ zniżki

  • Box.co.uk
  • Użyj kodu BOX20
  • £499.99

Zobacz ofertę

Od 12 maja, kiedy gra oficjalnie trafi do sprzedaży, będzie można również kupić tematyczny kontroler Switch Pro i oficjalne etui. Wszystkie opcje będą dostępne dla Brytyjczyków. Nintendo nie ogłosiło jeszcze cen, ale Switch OLED zwykle kosztuje £309.99 w pełnej cenie.

Emocje związane z grą Tears of the Kingdom mogą zachęcić niektórych graczy nawet do ulepszenia swojego pierwszego modelu Switch, który może pokazywać swój wiek.

Switch OLED ma większy 7-calowy ekran niż oryginalny 6,2-calowy Switch, a także lepszą technologię wyświetlania. Switch OLED nie ma większej mocy, ale ulepszony i większy ekran może być kluczowy dla graczy, którzy chcą cieszyć się oszałamiającym krajobrazem Hyrule stworzonym przez Nintendo w całej okazałości.

Dostępna jest również pamięć o pojemności 64 GB, dzięki czemu można przechowywać więcej gier, a także ulepszona żywotność baterii, dzięki czemu można grać dłużej. Nasz recenzent stwierdził, że jest to świetne ulepszenie do grania przenośnego, ale jeśli grasz głównie w trybie zadokowanym, to nie zobaczysz żadnego z tych ulepszeń, więc najlepiej będzie zawrócić.

Ryan Jones napisał w swojej recenzji z końca 2021 roku: „Byłem pod wielkim wrażeniem Nintendo Switch OLED. Jakość obrazu na ekranie jest znacznie wyższa niż się spodziewałem, a dodatkowe ulepszenia, takie jak solidniejsza podstawka, szerszy ekran i bardziej ekskluzywna konstrukcja, pomagają zapewnić, że jest to absolutnie najlepsze przenośne urządzenie do gier, jakie można teraz kupić”.

Jeśli chodzi o prezentację rozgrywki, którą Nintendo opublikowało dzisiaj. Cóż, bez dalszych ceregieli, możesz zanurzyć się poniżej. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oficjalnie trafi do sprzedaży 12 maja, wyłącznie na Nintendo Switch.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej