Majsterkowanie

Dlaczego drzwi garażowe są otwarte?

Czy zastanawiasz się nad korzyściami i wadami utrzymania drzwi garażowych cracked otwarte? W tym artykule, będziemy rozmawiać o tym, dlaczego niektórzy ludzie crack otwarte drzwi garażowe i niektóre z korzyści i niebezpieczeństw tej praktyki.

Ludzie utrzymują swoje drzwi garażowe pęknięte, aby zmniejszyć ciepło w miesiącach letnich. W środku lata, garaż może stać się bardzo gorący, podobnie jak samochód staje się gorący w słońcu. Niektórzy ludzie czują, że pęknięcie ich drzwi garażowych pozwoli na chłodną bryzę do garażu, zmniejszając temperaturę.

Podczas gdy jest to powszechne dla ludzi do pęknięcia ich drzwi garażowych, to nie jest szczególnie skuteczne w zmniejszaniu ciepła w garażu. Ponadto, stwarza kilka mniej znanych zagrożeń dla domu. Poniżej omówimy niektóre z powodów, dla których warto zachować otwarte drzwi garażowe, dlaczego może to być niebezpieczne i jak można to zrobić bezpiecznie.

Korzyści z utrzymywania drzwi garażowych częściowo otwarte

Po pierwsze, będziemy mówić o niektórych rzekomych korzyści z utrzymywania drzwi garażowych pęknięty otwarty. Następnie, później, będziemy rozmawiać o niektórych powodów, że może to być niebezpieczne i jak można to zrobić bezpiecznie.

Oto kilka powodów, dla których warto złamać otwarte drzwi garażowe:

  • Air-out garażu, aby zmniejszyć ciepło Redukcja oparów i ciepła podczas pracy.
  • Wypuścić zwierzęta domowe

Zobacz więcej szczegółów poniżej.

Przewietrz garaż

Niektórzy ludzie, szczególnie ci w gorącym klimacie, pęknie otworzyć drzwi garażowe, aby umożliwić niektóre wewnętrzne ciepło do rozpraszania. Wiele garaży nie ma okien, a większość nie ma żadnego AC. Tak więc, aby zachować chłód, ludzie będą pękać otworzyć garaż.

Jednak niektóre garaże są stęchłe i wilgotne. Aby zmniejszyć tę wilgotność, właściciele domów pęknie otworzyć drzwi garażowe, aby wszystko przewietrzyć. Porozmawiajmy o pracy w garażu.

Pęknięcie drzwi garażowych, aby zachować komfort podczas pracy

Ludzie, którzy często pracują w swoich garażach, pęknie ich drzwi garażowe, aby zapobiec garażu z staje się przegrzany. Ponadto, niektórzy ludzie będą pracować z paliwami, lub mogą być malowanie czegoś. Farba i paliwo czasami mają szkodliwe opary, więc otwarcie drzwi garażowych pozwoli na cyrkulację powietrza, utrzymując powietrze świeższe podczas pracy.

Pęknięcie drzwi garażowych, aby wypuścić psa

Niektórzy ludzie mają zwierzęta w domu, a zamiast używać drzwi dla psów, mogą pozwolić im przejść przez garaż, aby dostać się na zewnątrz. Być może nawet zostawią otwarte drzwi wewnętrzne, aby umożliwić psu wejście do środka i wyjście na zewnątrz w miarę potrzeb w ciągu dnia.

Jak widać, istnieje kilka powodów, dla których ktoś może zdecydować się na pozostawienie pękniętych drzwi garażowych. Chociaż istnieje sposób, aby zrobić to bezpiecznie, istnieje kilka niebezpieczeństw, że każdy powinien rozważyć.

Niebezpieczeństwa związane z pozostawieniem częściowo otwartej bramy garażowej

Jak zobaczysz w tej części, jest kilka prawdziwych problemów z pozostawieniem częściowo otwartych drzwi garażowych na dłuższy czas.

Powody, dla których niebezpiecznie jest zostawić garaż pęknięty otwarty:

  • Intruzi
  • Szkodniki
  • Trwałość
  • Bezpieczeństwo osobiste

Poniżej omówimy je bardziej szczegółowo.

Intruzi wchodzący przez garaż

Znane są historie osób okradających domy poprzez uzyskanie dostępu przez garaż. Jeśli jeszcze nie wiesz, brama garażowa jest już mało bezpiecznym miejscem – wielu przestępców wie, jak przesunąć specjalne narzędzie przez górną część bramy garażowej, duaktywnić zapadkę, a następnie łatwo ją otworzyć.

Ponadto wielu z nas trzyma w garażu dość cenne narzędzia. Jeśli ktoś się włamie, może je łatwo ukraść.

Pozostawienie uchylonych drzwi garażowych jeszcze bardziej to ułatwia – a co się stanie, jeśli zapomnimy je zamknąć przed pójściem spać? Wtedy drzwi garażowe są otwarte przez całą noc. Jednak niektórzy złodzieje dokonują kradzieży nawet w świetle dnia.

Jeśli mieszkasz w mieście, jest to szczególnie poważny problem. Jednak jeśli mieszkasz na wsi, są inni intruzi, o których należy się martwić.

Szkodniki w garażu

Tak, opuszczenie drzwi garażowych pozwoli Twoim zwierzętom domowym wydostać się na zewnątrz, ale pozwoli też innym szkodnikom wejść do środka. A wejdą, jeśli w garażu będzie coś dla nich.

Pękając drzwi garażowe, zostawiasz sobie otwartą drogę do możliwości szopów, skunksów, węży, wiewiórek, wiewiórek i wszelkiego innego robactwa. Czasami nawet ptaki będą wędrować pod drzwiami garażowymi, stając się uwięzionymi w środku.

Jeśli złamiesz drzwi garażowe, uważaj na szkodniki!

Trwałość bramy garażowej

Nie wszystkie bramy garażowe są zbudowane tak samo. Niektóre są wręcz nietrwałe. Wszystkie bramy garażowe mają ruchome części, a wszystko, co ma ruchome części, wymaga konserwacji.

Niektóre bramy garażowe mogą nie tolerować pozostawienia ich częściowo otwartych. Było wiele historii o bramach garażowych schodzących z ich torów. Upewnij się, że nie obciążasz dodatkowo bramy garażowej, pozostawiając ją otwartą.

Bezpieczeństwo osobiste a częściowo otwarta brama garażowa

Większość bram garażowych posiada czujniki, które sygnalizują zatrzymanie się bramy, jeżeli coś znajduje się na jej drodze. Nie zawsze jednak działają one prawidłowo. Pozostawiając otwarte drzwi garażowe, możesz ryzykować, że przypadkowo wyrządzisz komuś krzywdę. Przyjrzyjmy się przykładowi.

Zostawiłeś drzwi garażowe pęknięte otwarte rano, zanim pójdziesz do pracy. Wracasz do domu i naciskasz pilota, aby otworzyć bramę na całą szerokość. Ale zamiast iść w górę, brama garażowa najpierw idzie w dół (częsty problem).

Nie zauważyłeś jednak, że na drodze drzwi znalazł się mały rower. Teraz ryzykujesz zniszczenie roweru i drzwi. Nie wspominając o niebezpieczeństwie, jeśli ktoś stał w pobliżu drzwi garażowych od wewnątrz.

Jak widać, istnieją pewne niebezpieczeństwa związane z pękaniem drzwi garażowych. Na szczęście większość zagrożeń można ograniczyć za pomocą kilku zdroworozsądkowych kroków.

Jak bezpiecznie otwierać drzwi garażowe

Otwórzmy kilka sposobów, aby bezpiecznie otwierać drzwi garażowe. Jak zobaczysz, istnieje wiele sposobów, które można bezpiecznie chłodzić garaż bez potencjalnych zagrożeń.

Oto kroki, aby bezpiecznie otwierać drzwi garażowe:

  • Zainstaluj AC
  • Zainstaluj bezpieczeństwo
  • Zainstaluj ekran
  • Zastosuj dobre nawyki

Przeczytaj więcej szczegółów poniżej!

Zainstaluj AC w garażu

Pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, jest zainstalowanie jednostki AC w garażu. Albo przedłużyć przewód z domu AC lub zainstalować okno lub toczenia jednostki w garażu. To da Ci możliwość chłodzenia obszaru podczas pracy w garażu.

Ponadto, wiele drzwi garażowych może być izolowane. Jeśli izolujesz drzwi garażowe, będziesz miał znacznie łatwiejszy czas chłodzenia go z AC.

Zainstaluj zabezpieczenia na zewnątrz garażu

Jeśli nie chcesz zainstalować jednostki AC w garażu, możesz zainstalować kamerę bezpieczeństwa na zewnątrz garażu. Pozwoli to na utrzymanie drzwi garażowych otwartych podczas gdy monitorowanie i odstraszanie potencjalnych intruzów.

Pamiętaj, że kamera bezpieczeństwa nie jest gwarancją, że będziesz zapobiegać włamaniom, ale przynajmniej będzie odstraszać ludzi i pozwoli Ci ich złapać, jeśli zostaniesz okradziony.

Zainstaluj ekran do drzwi garażowych

Aby zapobiec szkodnikom przed wejściem do garażu, możesz zainstalować ekran wewnątrz drzwi garażowych. Te ekrany drzwi garażowych są zwykle proste draperia-jak ekrany, które zapobiegnie jakichkolwiek zwierząt lub błędów z wejściem do garażu, podczas gdy drzwi są częściowo otwarte.

Tak, będą one wymagały instalacji, a będziesz musiał usunąć ekran, aby cofnąć się w samochodzie, ale przynajmniej możesz wiedzieć, że twój garaż jest bezpieczny od pełzających krytyków. Porozmawiajmy o ostatnim kroku do pozostania bezpiecznym podczas pękania otwartych drzwi garażowych.

Formuj dobre nawyki wokół bramy garażowej

Najlepszym mechanizmem bezpieczeństwa jesteś Ty sam. Chociaż maszyny, czujniki i zabezpieczenia mogą nam pomóc, nigdy nie należy polegać na nich ponad zdrowym rozsądkiem. Sprzęt może zawieść.

Na przykład, jeśli zamierzasz całkowicie otworzyć bramę garażową z pozycji częściowego otwarcia, wyjdź z samochodu zanim to zrobisz. Przed wejściem upewnij się, że żadna osoba ani przedmiot nie blokuje drogi bramy garażowej. Tak, to kolejny krok, ale ważny dla zachowania bezpieczeństwa.

Upewnij się również, że nadążasz z konserwacją bramy garażowej. Ruchome części mogą wymagać smarowania od czasu do czasu. Należy również regularnie testować systemy bezpieczeństwa, aby upewnić się, że czujniki działają jak należy.

Przejdźmy do naszego kluczowego wniosku.

W związku z tym, że nie jest to możliwe, nie należy się martwić, że nie będzie to możliwe.

Większość z nich próbuje wykorzystać lekką bryzę, aby utrzymać garaż w chłodzie. Prawda jest taka, że jeśli chcesz, aby drzwi garażowe pozostały chłodne, powinieneś zainstalować jednostkę AC i zaizolować ściany.

Cracking otworzyć drzwi garażowe rutynowo może mieć niebezpieczeństwa – pozostawia otwarte na intruzów i szkodników, i może nadwyrężyć silnik drzwi garażowych, jak również być zagrożeniem dla ludzi i zwierząt domowych w domu.

Aby zachować bezpieczeństwo, zawsze sprawdź, czy wszystko jest jasne przed otwarciem lub zamknięciem drzwi garażowych. Ponadto, należy być na bieżąco z konserwacją bramy garażowej.

Może ci się również spodobać

Read More