Nasze recenzje

Echo Show 8 nie było tak tanie od wieków

Jeśli od jakiegoś czasu rozważasz inteligentne wyposażenie swojego domu w urządzenie Amazon Echo, nie będziesz chciał przegapić tej oferty na Echo Show 8.

Najnowszy 8-calowy inteligentny wyświetlacz Amazon spadł do zaledwie 73,99 GBP. To 38% – lub 46 funtów – w porównaniu ze zwykłą ceną 119,99 funtów i najtańszym, jaki widzieliśmy do tej pory w Echo Show w tym roku.

Echo Show 8 to 8-calowy inteligentny wyświetlacz dotykowy obsługiwany przez asystenta głosowego Alexa firmy Amazon.

Cena Echo Show 8 spadła do zaledwie 73,99 GBP

Cena Echo Show 8 po raz pierwszy w tym roku spadła do zaledwie 73,99 GBP. Jeśli myślałeś o zakupie nowego urządzenia Alexa, jest to fantastyczna okazja, aby zaoszczędzić 38% na cenie detalicznej Echo Show 8 wynoszącej 119,99 GBP.

  • Amazon
  • Było £119.99
  • £73.99

Wyświetl ofertę

Ten inteligentny wyświetlacz jest w pełni zintegrowany z Alexą, co oznacza, że można go używać do sprawdzania pogody, ustawiania alarmów i timerów, słuchania wiadomości, otrzymywania aktualizacji o ruchu drogowym, przeglądania kalendarza lub po prostu zadawania dowolnych pytań.

Możesz także używać urządzenia do sterowania kompatybilnymi inteligentnymi urządzeniami domowymi, w tym oświetleniem, głośnikami, dzwonkami do drzwi i kamerami.

Ekran dotykowy obsługuje połączenia wideo, co oznacza, że możesz rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną za pomocą 13-megapikselowej kamery z automatycznym kadrowaniem, a nawet używać wyświetlacza wraz z innymi inteligentnymi urządzeniami jako dwukierunkowego domofonu.

Posiadanie urządzenia w kuchni pozwala śledzić przepisy na ekranie lub przekształcić urządzenie w cyfrową ramkę na zdjęcia, gdy nie jest używane z Amazon Photos.

W naszej recenzji przyznaliśmy Echo Show 8 pełne 5/5 gwiazdek, a redaktor ds. technologii domowych David Ludlow chwalił potężny dźwięk inteligentnego wyświetlacza, sprytny aparat i świetny stosunek jakości do ceny.

„Dzięki stosunkowo niskiej cenie i szerokiej gamie funkcji, Amazon Echo Show 8 (2. generacji) jest najlepszym inteligentnym wyświetlaczem. Wygodnie równoważy rozmiar z komfortem oglądania ekranu, zapewniając większość funkcji, które można uzyskać w większym Echo Show 10, tylko za połowę ceny”.

Jak widać na powyższym wykresie Keepa, cena ta jest najniższą, jaką widzieliśmy Echo Show 8 od grudnia i najtańszą w tym roku.

To sprawia, że teraz jest doskonały czas na zakupy, jeśli chcesz ulepszyć swój dom za pomocą urządzenia Echo tej wiosny. Udaj się do Amazon już dziś, aby zaoszczędzić 46 GBP na Echo Show 8 i uzyskać inteligentny wyświetlacz z Alexą za jedyne 73,99 GBP w porównaniu do 119,99 GBP.

Może ci się również spodobać

Read More