Szycie

Find That Pattern: Daisy Jones i Szóstka

Daisy Jones and the Six na Amazon Prime to jak na razie mój must-watchowy program roku. Fantastyczna historia, pięknie nakręcona i ma szafę, która sprawiła, że zrobiło mi się słabo na kolanach. Mój partner poszedł tak znudzony mną pauzując go, aby zrobić zdjęcia, że musiałem oglądać go sam! Mam nawet album blaring jak piszę to. overkill wiem. Tak więc, mając to na uwadze, dobrze było upolować wzory dla niektórych z moich ulubionych stylizacji.

Wszystkie zdjęcia: Amazon Prime

Po pierwsze mamy piękną sukienkę, którą miała na sobie Camila, uwielbiam mieszankę nadruków na tej sukience. Mamy dwie wspaniałe opcje dla tego, pierwszy jest vintage przedruk z Vogue (9076) z mnóstwem wspaniałych szczegółów z lat 70. Dla nieco bardziej nowoczesnego podejścia do tego klasyka Philomena z Style Arc z jej shirred przednim panelu.

Nie mogło zabraknąć sekcji o kaftanach, prawda? Te ostatnie były bardzo widoczne w garderobie Daisy, zwłaszcza w scenach, w których przebywała w Grecji. Mamy dla Was trzy fantastyczne opcje do wyboru, a Vogue 1886 to kolejna reedycja w stylu vintage. Butterick 6683 i Simplicity 9323 również świetnie by się sprawdziły, więc tak naprawdę wystarczy wybrać swoją ulubioną.

Jak tylko zobaczyłam zdjęcie Simone schodzącej z łodzi w tym niesamowitym pomarańczowo-czerwonym stroju, wiedziałam, że to idealny wzór. Zestaw Saguaro z Friday Pattern Company był całkiem trafiony, a jeśli połączysz go z Burdą 6244, to trafiłeś w dziesiątkę.

Ta sukienka to jedna z tych, które Camila miała na sobie, gdy odwiedziła zespół na trasie. Uwielbiam lamparcie cętki, więc od razu przyciągnęła mnie ta stylizacja. Wzór, który moim zdaniem dobrze by się sprawdził, to Vogue 9343, a jedyne, co trzeba dodać, to długi krawat przy dekolcie, aby dopełnić stylizację.

Ta sukienka jest dla mnie uosobieniem mody lat 70-tych, kultowej sukienki z dżerseju. Jest to kształt, który nigdy nie wychodzi z mody. Model Vogue 8379 występuje w wersji z długim i krótkim rękawem.

Daisy nosiła wiele takich bluzek z szerokimi rękawami i otwartym szlafrokiem, a pod spodem miała mały tank lub stanik. Mam dwie świetne opcje dla szlafrokowych topów, albo McCalls 8000, albo McCalls 8120. Dla topu pod biustonoszem Waves and Wild Superstar, ma on wiele opcji zmiany stylu i wygląda na to, że dałby dobre wsparcie.

Kolejny stonker strój od Camili, ona odwiedza zespół, gdy są w trasie. Mam dwa wzory Vikisews, które założone razem stworzyłyby idealny strój. Na górę, bluzka Edwige… spójrzcie na te rękawy! Daphna to idealna opcja spodni z szerokimi nogawkami.

Ostatnim, ale z pewnością nie najmniej ważnym elementem jest showstopper, który Daisy miała na sobie podczas finałowego przedstawienia. Bardzo podobał mi się ten wygląd i pomyślałam, że Vogue 1627 jest fantastyczną opcją.

The post Find That Pattern: Daisy Jones and the Six appeared first on The Fold Line.

Może ci się również spodobać

Read More