Szycie

Get the Look: Artystycznie ubrany

Czy ktoś jeszcze marzy o garderobie, która krzyczy „Art Teacher” lub strojach, które wyrażają światu, że jesteś kreatywną duszą? Ubieranie się jak artysta wiąże się z fajnymi i wygodnymi elementami, które naprawdę dobrze się układają. Ogólny styl jest bardzo luźny i nieustrukturyzowany, ale style są interesujące. Można powiedzieć, że to sztuka! Elementy są stylistyczne, ale organiczne i świetnie nadają się do robienia kreatywnych rzeczy, takich jak szycie, malowanie (oczywiście) i wędrowanie po galeriach sztuki.

Jeśli chcesz dodać kilka kreatywnych elementów do swojej ręcznie robionej garderoby, aby ukierunkować swojego wewnętrznego artystę, mamy dla Ciebie kilka inspiracji! Więc bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do wzorów, dobrze?

Zacznijmy od absolutnego niezbędnika każdej artystycznie wypielęgnowanej garderoby – pary kombinezonów. Pierwotnie zaprojektowane jako praktyczny element odzieży roboczej, kombinezony lub ogrodniczki stały się kreatywnym sposobem ubierania się. Wybrałam kilka wzorów, które są odpowiednio luźne i idealne do założenia pod spód zwiewnej bluzki, aby uzyskać eteryczny charakter (więcej o nich później!). Możesz także wybrać kombinezon typu boilersuit. Są bardzo nowoczesne i z pewnością pokażą, że jesteś kreatywna!

 1. Gotowy do uszycia kombinezon partnerski
 2. Kombinezon True Bias Riley
 3. Spodnie ogrodniczki Greta z kolekcji Made My Wardrobe
 4. Śliniaki Sew House Seven Burnside
 5. Kombinezon Yanta od Helen’s Closet
 6. Kombinezon i koszula Homer + Howells Lennox

Fartuch artystyczny był tradycyjnie noszony na innych ubraniach, aby chronić go podczas malowania arcydzieła (lub odcisków palców, jeśli to twoja sprawa!). Są luźne, zwiewne i bardzo wygodne w noszeniu. Sukienki Smock świetnie wyglądają noszone z parą spodni, zapewniając maksymalną warstwowość. Smock topy to świetny sposób na uzyskanie tego wyglądu bez objętości, jeśli to twój klimat!

 1. The Modern Sewing Co. French Smock
 2. Birgitta Helmersson ZW Gather Dress
 3. Over-It Dress – jeden z wykrojów z numeru 6 magazynu Tauko
 4. Merchant & Mills Cawley Dress
 5. Folkwear 221 English Smock dla dorosłych/dzieci

Jeśli chodzi o ochronę odzieży, kurtki robocze są kluczem do artystycznego wyglądu. Chociaż pierwotnie były noszone do prac fizycznych, stały się bardzo popularnym stylem w nowoczesnej garderobie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz długą kurtkę, jak September Coat, czy szczegółową, jak Sienna Maker Jacket, będziesz ją nosić przez wiele lat.

 1. Birgitta Helmersson ZW Workwear Jacket
 2. The Modern Sewing Co Over Shirt
 3. Closet Core Patterns Kurtka Sienna Maker
 4. Wzory do szycia Masin Jameela Jacket
 5. Merchant & Mills September Coat

Pamiętasz, jak wspominałam o zwiewnych bluzkach? Są one dość ważnym elementem artystycznego ubioru. Noś bluzkę pod kombinezonem, fartuchem lub z zwiewnymi spódnicami lub spodniami. Wybierz tkaninę organiczną, taką jak len, serek lub podwójna gaza, aby Twoja bluzka była bardzo artystyczna.

 1. Koszula Leila od The Modern Sewing Co
 2. Folkwear 102 Unisex French Cheesemakers Smock
 3. Merchant & Mills Clover Dress and Top
 4. Made My Wardrobe Amaya Shirt
 5. I AM Patterns Hesat Bluzka i sukienka

Fartuch nie nadaje się tylko do kuchni. O nie, estetyka fartucha jest kolejnym świetnym elementem do nakładania warstw i uzyskania wyglądu artysty. Możesz nosić fartuch w stylu tuniki, taki jak Studio Tunic, aby uzyskać praktyczną kreatywność, lub zdecydować się nacoś bardziej niezwykłego, jak kombinezon Pablo.

 1. Sukienka fartuchowa z linii montażowej
 2. Aurora Pinafore Dress – jeden z wykrojów z magazynu Tauko Issue No.7
 3. Tunika Sew Liberated Studio
 4. Sukienka Olivia z kolekcji Made My Wardrobe
 5. Gotowy do szycia kombinezon Pablo

Jeśli stawiasz na kreatywny wygląd, potrzebujesz praktycznego nosidełka. Dobrze jest mieć wolne ręce do pracy nad swoim rzemiosłem, więc coś takiego jak pasek Tauko Marsupial sprawi, że narzędzia będą pod ręką i nie będziesz przywiązany do ich trzymania. Możesz oddać się kreatywnemu, powolnemu projektowi szycia, takiemu jak torba Taru Sashiko, w której ozdobisz zewnętrzną stronę swojego projektu.

 1. Torba Grainline Studio Field Bag
 2. Torba Lasenby Taru Maru Duffle Bag
 3. Marsupial Belt – jeden z wzorów z wydania nr 6 magazynu Tauko
 4. Merchant & Mills Field Belt
 5. Torba z paskiem Noodlehead Haralson

Wspomniałem, że warstwowość jest częścią wyglądu nauczyciela sztuki, więc znalazłem kilka pięknych wzorów, które dodadzą temu swobodnemu wyglądowi. Dlaczego nie uszyć męskiej kamizelki Billy Gilet dla niekonwencjonalnego dodatku? Albo Lichen Duster, aby po prostu „wrzucić na siebie”, gdy wychodzisz do galerii (lub do garncarstwa). Przekonasz się, że pasuje do wielu rzeczy i podkreśla Twój strój.

 1. Kamizelka na co dzień New Craft House
 2. Sew Liberated Lichen Duster
 3. Sweter i kamizelka Kindling – jeden z wzorów z numeru 8 magazynu Tauko
 4. Kamizelka Wardrobe by Me Pika
 5. Merchant & Mills Billy Gilet

Wreszcie, jeśli wolisz nosić spodnie, dlaczego nie wybrać ciekawego wzoru, który mógłby być Twoim elementem rozpoznawczym? Zawijane spodnie wyglądają szykownie i artystycznie (zobacz Magnolia Pants w akcji), a coś rzeźbiarskiego, jak Arthur Pants, sprawi, że Twój strój stanie się dosłownym dziełem sztuki!

 1. The Modern Sewing Co. Worker Trousers
 2. Spodnie Arthur od Sew Liberated
 3. Spodnie Toril od Vanessy Hansen
 4. Spodnie Magnolia z kolekcji The Patterns Room
 5. Gotowe do szycia asymetryczne spodnie plisowane

Powiązane posty

Krótka lista: Stroje kąpielowe

Przeczytaj post

Trendy: Wycięcia

Przeczytaj post

Zadurzenie w Zadie

Przeczytaj post

Twoje (nie tak) podstawowe wzory do szycia koszulek

Przeczytaj post

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej