Nasze recenzje

Jak oglądać Anglia vs Ukraina w telewizji za darmo: Kwalifikacje Euro 2024 transmisja na żywo za darmo

Anglia zmierzy się w niedzielę z Ukrainą w eliminacjach Euro 2024. Oto jak oglądać i transmitować na żywo mecz Trzech Lwów z Ukrainą w bezpłatnej telewizji.

Anglia doskonale rozpoczęła swoją kampanię kwalifikacyjną do Euro 2024, wygrywając w czwartek wieczorem we Włoszech. To najtrudniejsze spotkanie na papierze, a teraz wracamy do domu, aby umocnić pozytywny start.

Drużyna Garetha Southgate’a zmierzy się z Ukrainą na Wembley w niedzielny wieczór i z pewnością będzie gorący pokaz wsparcia dla ukraińskiej strony, biorąc pod uwagę niewyobrażalne trudności, z jakimi borykał się ich ojczysty naród w ciągu ostatnich 13 miesięcy.

Wciąż jednak pozostaje mecz piłkarski do wygrania, a Anglia jest zdecydowanym faworytem do tego. Harry Kane, świeżo po pobiciu rekordu strzelców Wayne’a Rooneya przeciwko Włochom, prawdopodobnie ponownie poprowadzi linię i będzie chciał dodać do swojej kolekcji 54 bramek.

Zwycięstwo dałoby Anglii maksymalnie sześć punktów w dwóch meczach i sprawiłoby, że byliby w świetnej formie, gdy międzynarodowa piłka nożna zostanie wznowiona w czerwcu meczami kwalifikacyjnymi z Macedonią Północną i Maltą.

Dzisiejszego wieczoru oczy całego narodu ponownie zwrócone są na Trzy Lwy. Oto jak oglądać mecz Anglia vs Ukraina na najlepszym telewizorze, najlepszym smartfonie lub najlepszym laptopie, jaki masz w domu.

Czas rozpoczęcia meczu Anglia vs Ukraina

Mecz Anglia vs Ukraina rozpocznie się o godzinie 17:00 czasu brytyjskiego w niedzielę 26 marca. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Wembley w Londynie, gdzie oczekuje się, że wypełniona po brzegi widownia będzie dopingować Trzy Lwy.

Jak oglądać mecz Anglia vs Ukraina w telewizji i online?

Ten mecz będzie można obejrzeć za darmo na kanale Channel 4! Nadawca publiczny ma prawa do transmisji meczów Anglii do 2024 roku, co oznacza, że można je oglądać za darmo w telewizji i online. Mecz można oglądać od godziny 16:00 w tradycyjnej telewizji, na stronie internetowej Channel 4 lub w aplikacji mobilnej All 4.

Bezpieczne oglądanie z VPN

Jeśli regularnie oglądasz sport na żywo online, możesz zwiększyć swoją prywatność w Internecie za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Działa to poprzez maskowanie adresu IP przed potencjalnymi szpiegami i przestępcami. Możesz przeczytać nasz przewodnik po najlepszych sieciach VPN przed streamowaniem gier. Jeśli szukasz bezpiecznej sieci VPN, polecamy NordVPN do streamowania najlepszych sportów.

Zaoszczędź 81% na VPN z SurfShark

Surfshark obniżył cenę swojej sieci VPN do 1,94 GBP miesięcznie. Udaj się teraz do Surfshark, aby zapłacić jednorazowo 46,44 GBP za 24 miesiące Surfshark i zaoszczędzić 81%.

  • Surfshark
  • 81% zniżki
  • 1,94 GBP miesięcznie

Kup teraz

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej