Nasze recenzje

Jeden z naszych ulubionych składanych telefonów właśnie otrzymał ogromną obniżkę ceny

Jeden z najlepszych składanych telefonów na rynku, Motorola Razr 40 Ultra, właśnie otrzymał ogromną obniżkę ceny dzięki uprzejmości Currys.

Kliknij na poniższą ofertę, a zostaniesz przeniesiony na stronę Currys, gdzie znajdziesz Motorolę Razr 40 Ultra w cenie zaledwie 949,99 GBP. To oszczędność 100 funtów w stosunku do zwykłej ceny.

Oszczędność dotyczy również wszystkich trzech kolorów, więc możesz wybierać spośród czarnego, niebieskiego lub czerwonego.

Zaoszczędź 100 funtów na Motorola Razr 40 Ultra

Currys sprzedaje teraz Motorolę Razr 40 Ultra za jedyne 949,99 funtów, co oznacza oszczędność 100 funtów na jednym z najgorętszych składanych telefonów.

  • Currys
  • Oszczędność 100 funtów
  • Teraz £949.99

Zobacz ofertę

Sprawdziliśmy czarny model na początku roku i byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Oceniliśmy go na 4,5 gwiazdki na 5 i doszliśmy do wniosku, że „Motorola Razr 40 Ultra reprezentuje szczyt składanych urządzeń typu clamshell w 2023 roku dzięki wysokiej jakości wzornictwu, przełomowemu wyświetlaczowi zewnętrznemu, doskonałej wydajności aparatu i solidnemu codziennemu użytkowaniu”.

Wysokiej jakości konstrukcja typu clamshell jest jednym z najlepszych przykładów formy, jaką widzieliśmy do tej pory, podczas gdy główną cechą telefonu jest całkowicie nowy 3,6-calowy wyświetlacz zewnętrzny. Ten komponent jest większy niż którykolwiek z jego rywali i okazuje się naprawdę przydatny do obsługi powiadomień i tym podobnych bez konieczności otwierania telefonu.

Byliśmy również pod wrażeniem wydajności głównego aparatu 12 MP, co nie zawsze można powiedzieć o składanych telefonach. Co więcej, 6,9-calowy ekran wewnętrzny jest absolutnie piękny, z wyrazistymi kolorami pOLED i podwyższoną częstotliwością odświeżania 165 Hz.

Biorąc pod uwagę błogie i czyste podejście Motoroli do Androida, które wprowadza jedynie gustowne i dyskretne modyfikacje do systemu operacyjnego Google, Razr 40 Ultra jest naprawdę klasycznym, ale kompaktowym flagowym telefonem za bardzo rozsądną cenę.

Może ci się również spodobać

Read More