Nasze recenzje

Nie uwierzysz, jak tani jest teraz Razer Kishi

Każdy fan gier mobilnych z pewnością będzie chciał sprawdzić tę niesamowitą ofertę na kontroler do gier Razer Kishi dla systemu Android.

Udało nam się znaleźć fantastyczną ofertę na kontroler do gier Razer Kishi, dzięki czemu jest to idealny czas na ulepszenie wrażeń z gier mobilnych. Amazon obniżył cenę tego urządzenia peryferyjnego z 79,99 GBP do zaledwie 34,99 GBP, co oznacza, że oszczędzasz aż 45 GBP.

Należy zauważyć, że ta wersja Razer Kishi jest kompatybilna tylko z urządzeniami z systemem Android, co oznacza, że wszyscy fani iPhone’a będą musieli szukać gdzie indziej. Kontroler oferuje wsparcie dla większości telefonów z Androidem, a w recenzjach zauważono, że jest kompatybilny ze starszymi urządzeniami, takimi jak Samsung Galaxy S20 i Google Pixel 6, by wymienić tylko kilka.

Cena Razer Kishi spadła o 56% dzięki tej ofercie Amazon

Jeśli chcesz przenieść swoje gry mobilne na wyższy poziom, zalecamy sprawdzenie tej fantastycznej oferty Razer Kishi.

  • Amazon
  • Oszczędność 56%
  • Teraz tylko 34,99 funtów

Zobacz ofertę

Przyznaliśmy Kishi godną podziwu czterogwiazdkową ocenę, zauważając, że jego kompaktowa i przenośna konstrukcja sprawia, że jest bardzo łatwy do zabrania w podróż. Sam kontroler był responsywny, a joysticki miały taką samą wysokość jak zwykły kontroler Xbox, co czyni je wygodnymi i znanymi w użyciu.

Co więcej, proces konfiguracji okazał się niezwykle łatwy, a dostęp do aplikacji Razer Cortex Mobile daje graczom możliwość sprawdzenia wielu popularnych tytułów na telefon. Każdy posiadacz telefonu Razer będzie miał również dostęp do Game Booster, który optymalizuje urządzenie pod kątem najlepszych możliwych wrażeń z gier mobilnych i pozwala dostosować zarówno gry, jak i profile wydajności telefonu.

Jak widzimy na poniższym zrzucie ekranu historii cen Keepa, Razer Kishi nie widział takiego spadku ceny od bardzo dawna i może być najtańszym, jaki kiedykolwiek był na Amazon. Nie możemy obiecać, że ta oferta potrwa dłużej, więc jeśli chcesz zwiększyć swoje wrażenia z gier mobilnych bez rozbijania banku, upewnij się, że skorzystasz z tej zniżki, zanim będzie za późno.

Zrzut ekranu Razer Kishi Keepa

Może ci się również spodobać

Read More