Nasze recenzje

Pixel 7 nadal spada wraz z tą nową ofertą

Google Pixel 7 był jednym z naszych ulubionych telefonów z Androidem w 2022 roku, ale w tej cenie trudno go przeoczyć w 2023 roku. Zwłaszcza z darmową parą słuchawek Pixel Buds Pro!

Mobile Phones Direct sprzedaje Android 13 Pixel 7 za jedyne 29 funtów z góry, a następnie 22 funty miesięcznie ze 100 GB miesięcznych danych. Oferta dotyczy sieci 5G Three, więc będziesz mieć dostęp do superszybkiego przesyłania strumieniowego i doskonałej łączności przez cały czas.

Szalona oferta Pixel 7 obejmuje bezpłatne słuchawki Pixel Buds Pro

Mobile Phones Direct oferuje Pixel Buds Pro za jedyne 22 GBP miesięcznie ze 100 GB miesięcznych danych za jedyne 29 GBP z góry. Google dorzuci nawet darmową parę słuchawek Pixel Buds Pro!

  • Mobile Phones Direct
  • Darmowe Pixel Buds Pro!
  • 22 funty miesięcznie

Zobacz ofertę

Wisienką na torcie jest darmowa para Google Pixel Buds Pro, najlepszy zestaw prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Google, które są warte 179 funtów. Nie widzieliśmy jeszcze umowy na serię Pixel 7 z tym dodatkiem.

Jeśli chodzi o sam Pixel 7, otrzymujesz najwyższej klasy smartfon z Androidem, który jest wyposażony w najnowszą wersję domowego systemu Google Tensor na chipie.

Jest świetny aparat, wzmocniony przez niesamowity system fotografii obliczeniowej Google, stylowy wygląd i ładny 6,3-calowy ekran AMOLED. Otrzymujesz również czystą wersję Androida 13, która prezentuje oprogramowanie tak, jak Google chce, aby wyglądało.

Żywotność baterii pozwoli ci przetrwać cały dzień z niewielkim zapasem, a ponadto dostępna jest obsługa ładowania bezprzewodowego i przewodowego o mocy 30 W. Google żąda 599 funtów za telefon od razu, ale zapłacisz mniej niż to w trakcie 24-miesięcznej umowy, a także otrzymasz wszystkie te soczyste dane. I nie zapomnij o darmowych słuchawkach Pixel Buds Pro.

Warunki są wymienione na stronie kasy, ale zasadniczo musisz odebrać darmowe Pixel Buds Pro ze strony internetowej Google do 11 maja.

Nasz recenzent podsumował: „Pixel 7 to ogólnie bardzo mocny telefon, a jego najmocniejszą stroną jest aparat. Podczas gdy istnieje wiele innych doskonałych telefonów dostępnych do kupienia, często po wygórowanych cenach, z całego serca wierzę, że ten jest naprawdę wart ceny wywoławczej 599 USD / 599 GBP, co jest dobrą wartością dla wydajności fotograficznej tego kalibru, a jego wygląd premium i solidna konstrukcja również przeczą tej raczej skromniejszej cenie.

„Jeśli szukasz telefonu z Androidem średniej klasy, a dobry aparat jest Twoim priorytetem, bardzo trudno będzie spojrzeć poza Pixel 7”.

Może ci się spodobać…

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej